BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Renginiai
V. Pranckietis po derliaus nuėmimo kviečia plačią Kaimo sueigą
shutterstock.com nuotr.

Vilnius. Parlamentinio Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis kviečia plačią Kaimo sueigą diskusijai apie kaimo ir žemės ūkio perspektyvą po 2024 metų.

Kaimo sueigos tikslas - parengti kreipimąsi į politines partijas ir asmenis, kurie rengs 2024 metų Prezidento, Europos Parlamento ir Seimo rinkimų programas.

Žemdirbiai, kaimo gyventojai, žemės ūkio verslo ir ne pelno siekiančių organizacijų atstovai, žemės ūkiui atstovaujančių organizacijų nariai ir vadovai, su žemės ūkio veikla susijusių įmonių, įstaigų, mokslo, žiniasklaidos atstovai, žemės ūkio produkcijos gamintojai ir vartotojai jau dabar kviečiami dalyvauti parengiamojoje veikloje ir teikti pasiūlymus rengiamam baigiamajam sueigos dokumentui.

Bioversija 2024 04 26 m7

Sueiga vyks spalio 20 d. Seimo Kovo 11-osios Akto salėje.

Prašoma iki birželio 30 d. informuoti parlamentinio Kaimo reikalų komiteto biurą el. paštu kaimorkt@lrs.lt apie ketinimą dalyvauti, nurodant atstovaujamą veiklą ir subjektą.

Daugiau informacijos apie renginio programą ir registraciją žadama paskelbti liepos mėn., sulaukus pasiūlymų kreipimuisi ir informacijos apie ketinimus dalyvauti.

Oficialus Kaimo reikalų komiteto kvietimas į diskusiją.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos