Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Renginiai
„Mano ūkio“ darbas įvertintas medaliu

Akademija (Kauno r.). Parodų „Sprendimų ratas" medalių aruodas šiais metais pasipildė dar penkiais. Tarp šiųmečių medalininkų - redakcija „Mano ūkis", pelniusi apdovanojimą už video filmų ciklą „Mano miškas" portale manoukis.lt.

Pasak parodos eksponatų vertinimo komisijos pirmininko prof. dr. Egidijaus Šarauskio, video filmų ciklas „Mano miškas" yra sukurtas profesionaliai, naudotinas ir kaip mokomoji priemonė miškininkystės studentams. Videofilmų redaktorė - Julija Petrošiūtė.

Bioversija 2024 04 26 m7

Redakcijos „Mano ūkis“ stendas pasipuošė parodos medaliu. Iš kairės: dizainerė ir fotografė Lina Mockevičienė, augalininkystės redaktorė Jurgita Zaleckienė, vyriausioji redaktorė Danguolė Skarbalienė, reklamų redaktorė Jolanta Bulotienė, vadybininkė Dangerūta Šakalienė

Kiti parodos medalininkai - tai Raseinių miškų urėdija, pelniusi apdovanojimą už atsakingą požiūrį į miško apsaugą ir aktyvų dalyvavimą parodose „Sprendimų ratas", UAB „Rovaltra" - už traktorių Valtra T213 su Suokone miškų frezeriu MERI MJS 241STG, redakcija „Ūkininko patarėjas" - už interneto svetainę ukininkopatarejas.lt, UAB „August ir Ko" - už biologinio valymo įrenginį AT.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos