Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Renginiai
LŽŪKT trisdešimtmetis: Tarnyba yra ir bus ūkininkavimo Lietuvoje garantas
LŽŪKT 30-mečio šventė (Egidijaus Vilkevičiaus nuotr.)

Kėdainių r. Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos 30-mečio šventėje skambėjo linkėjimai išlikti inovatyviems, stipriems ir reikalingiems.

LŽŪKT direktorius Saulius Cironka dėkojo visiems darbuotojams, kurie, pasak jo, yra didžiausia Tarnybos vertybė: „Dėkoju už iniciatyvumą, kūrybingumą, profesionalumą ir klientams teikiamą naudą.“

Ankstesnis organizacijos direktorius Edvardas Makelis taip pat pabrėžė, kad svarbiausi yra darbuotojai. „Dėkoju tiems žmonėms, kurie dirbo, kurie yra šiandien, kurie dirbs ateityje.“

Bioversija 2024 07 09 m7

Tarnybą 30-mečio proga sveikino Kėdainių r. meras Valentinas Tamulis, kurio manymu, Tarnybos poreikis šiandien yra didesnis nei buvo prieš 30 metų, kai įsikūrė.

„Gyvuokite, klestėkite, kad klestėtų ir Lietuvos žemės ūkis“, – linkėjo meras.

O štai Kaimo reikalų komiteto primininkas Viktoras Pranckietis teigė, kad LŽŪKT įsikūrimas jam atrodė kaip žingsnis į ateitį, taip atrodo ir dabar. „Į tą ateitį, į kurios dalį Tarnyba jau nuėjo“, – pridūrė V. Pranckietis.

Renginyje dalyvavo ir LŽŪKT dalininkų atstovai. Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas linkėjo ilgų klestėjimo metų, Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) pirmininkas Raimundas Juknevičius – sustiprinti progresą, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos (LŽŪBA) prezidentas Eimantas Pranauskas – augti kartu, LŽŪBA generalinis direktorius – stipraus stuburo ir atkaklumo.

„30 metų žmogui – brandi jaunystė, bet 30 metų įmonei – labai solidus amžius. Tai įrodo ir jūsų įmonė, nes tikrai turite kuo pasigirti“, – pabrėžė LŪS pirmininkas.

O štai Kauno r. ūkininkų sąjungos pirmininkas ir LŽŪKT Nacionalinės priežiūros tarybos atstovas Mindaugas Maciulevičius teigė, kad Tarnyba yra ir bus ūkininkavimo Lietuvoje garantas.

„Tikimės, kad kartu nuveiksime labai daug, o iš to laimės visa Lietuva, visi valgytojai, visi mes“, – pridūrė M. Maciulevičius.

„Esate labai svarbūs visai Lietuvai, nes kartu su žemės ūkio verslu kuriate svarbiausią verslą pasaulyje ir Lietuvoje. Tai buvo, taip yra ir taip bus. (...) Linkiu būti inovatyviems ir kurti gražų, inovatyvų žemės ūkį“, – prie sveikinimų prisidėjo VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė Astrida Miceikienė.

Apdovanoti geriausi darbuotojai

Kaimo reikalų komiteto pirmininkas V. Pranckietis už nuoširdžiai atliekamą ilgametį darbą, profesinę išmintį, iniciatyvumą ir veiklumąSeimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėkas įteikė vyriausiajai Tarnybos buhalterei Daivai Žvikienei, Šakių r. biuro vadovei, vyresniajai ekonomikos konsultantei Aušrelei Pukinskienei, Rokiškio r. biuro vyresniajai gyvulininkystės konsultantei Birutei Spundzevičienei, o direktoriaus pavaduotojui Rimtautui Petraičiui – už nuoširdžiai atliekamą ilgametį darbą, profesinę išmintį, bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos ir užsienio žemės ūkio konsultavimo, mokslo ir mokymo įmonėmis.

Žemės ūkio ministras už indėlį į Tarnybos veiklos vystymą ir profesionalų, atsakingą darbą konsultuojant žemdirbius apdovanojo Pasvalio r. biuro vadovę, vyresniąją buhalterinės apskaitos konsultantę Eglę Baltrūnienę, vyriausiąją personalo specialistę Giedrę Butkienę, regiono vadovę Ireną Butkienę, Pakruojo r. biuro augalininkystės konsultantę Astą Dalangauskienę, Šakių r. biuro vyresniąją buhalterinės apskaitos konsultantę Viliją Daniliauskienę, Finansinės apskaitos ir ekonomikos skyriaus vadovę Vaidą Gomoliauskienę, Technologinių paslaugų skyriaus vyriausiąją gyvulininkystės specialistę Daivą Gurauskienę.

Taip pat Rinkodaros skyriaus vadovę Eriką Mankutę, Technologinių paslaugų skyriaus augalininkystės ekspertę Kristiną Narvidienę, Teisės ir personalo skyriaus vadovę Ritą Petraitytę, Lazdijų r. biuro vadovę, augalininkystės konsultantę Jolitą Rasimavičiūtę, IT skyriaus vadovę Ilmą Rimkevičienę, Analitikos ir finansų skyriaus duomenų analitikę Jolantą Rimkevičienę, Kelmės r. biuro vadovę, gyvulininkystės konsultantę Bronę Vaičiulienę, Panevėžio r. biuro vadovę, buhalterinės apskaitos konsultantę Astą Varanauskienę, Akmenės r.  biuro vadovę, buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantę Zitą Vaišvilienę.

Už indėlį didinant Lietuvos žemės ūkio sektoriaus konkurencingumą, profesionaliai informuojant agroverslą aktualiais klausimais žemės ūkio ministras padėką įteikė ir redakcijos „Mano ūkis“ komandai.  

LŽŪKT direktorius S. Cironka ir pavaduotojas Rimtautas Petraitis už profesionalų darbą, iniciatyvumą ir veiklumą prisidedant prie Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos veiklos plėtros ir žemdirbių konkurencingumo stiprinimą dėkojo Mažeikių r. biuro vadovei, vyresniajai buhalterinės apskaitos konsultantei Jolantai Beniušienei, Finansinės apskaitos ir ekonomikos skyriaus vyriausiajai verslo ekonomikos specialistei Vaidai Čepienei, Jurbarko r. biuro buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Viktorijai Radavičiūtei-Domeikienei ir jo vadovei, vyresniajai buhalterinės apskaitos konsultantei Kristinai Gakienei, vyresniajai personalo specialistei Ligitai Katkevičienei, Molėtų r. biuro vadovei, buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Jurgitai Kandratavičienei,  Ignalinos r. biuro vadovei, buhalterinės apskaitos konsultantei Nadeždai Lašinskienei, Šalčininkų r. biuro vyresniajam augalininkystės konsultantui Eugenijui Lukoševičiui.

Taip pat laboratorijos vedėjai Linai Šmakovienei, Kretingos ir Klaipėdos r. biuro vadovei, buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Gražinai Poškienei, Infrastruktūros ir pirkimų skyriaus eksploatavimo technikui Vaclovui Pranevičiui, Telšių r. biuro vadovei, buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Rimai Skiotienei, Vidaus audito skyriaus vadovei Olgai Šulcienei, Vilkaviškio r. biuro vadovei ir  buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Vilijai Ševčenkienei, Alytaus r. biuro buhalterinės apskaitos konsultantei Mildai Valentienei, Šalčininkų r. biuro vyresniajai buhalterinės apskaitos konsultantei Lilijai Voitechovičienei, Trakų r. biuro vadovei, vyresniajai buhalterinės apskaitos-ekonomikos konsultantei Gražinai Vorošilinienei, vertėjui Sauliui Zagorskiui.

Per šventę kartu pasveikinti nauji darbuotojai, prie Tarnybos prisijungę 2023 metais.

Egidijaus Vilkevičiaus nuotr.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos