Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Renginiai
Veterinarijos akademija išleido būrį specialistų

Kaunas. Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) bakalaurų ir magistrų diplomai įteikti Veterinarijos akademijos Veterinarijos ir Gyvūnų mokslų fakultetų absolventams.

Vasario 1-ąją iškilmingo LSMU senato posėdžio metu diplomai įteikti Maisto mokslo (32 absolventai) ir Gyvūnų mokslo (9) bakalaurams, Gyvulininkystės technologijos magistrams (6), taip pat Medicininės ir veterinarinės genetikos (24) bei Medicininės ir veterinarinės biochemijos (22) bakalaurams ir kai kurių kitų Medicinos akademijos studijų programų absolventams.

LSMU Veterinarijos akademijos Veterinarijos fakulteto Maisto saugos ir kokybės katedros profesorė Elena Bartkienė absolventams priminė filosofo prof. Leonido Donskio žodžius, kad universitetas jaunam žmogui turi suteikti galimybę tobulėti ir pats išsilavinimas atveria trečiąją akį.

Bioversija 2024 04 26 m7

LSMU bakalaurų ir magistrų diplomai įteikti 174 absolventams

„O prancūzai juokauja, kad kai mes viską pamirštame, ko mokėmės, išsilavinimas yra tai, kaip mes gyvename. Tikiuosi, kad Sveikatos mokslų universitete jūs patyrėte pažinimo džiaugsmą, įgijote žinių, tapote ne tik kritiški, bet ir savikritiški ir tai jums padės eiti gyvenimo keliu. Atminkite viena – kūrybingo žmogaus klausiant, kada jis bus pagaliau laimingas ir nustos mokytis, jis atsako: laimė yra pačiame procese. Todėl norėčiau palinkėti, kad mokytumėtės visą gyvenimą ir būtumėte labai laimingi“, – kalbėjo profesorė.

LSMU Veterinarijos akademijos absolventams diplomus teikė kancleris prof. Mindaugas Malakauskas

Veterinarijos fakulteto dekanė prof. Vita Riškevičienė taip pat absolventams linkėjo nebijoti rinktis ir mokslinį gyvenimo kelią, tęsti studijas. „Jūs buvote matomi. Jūsų kursas buvo matomas, jūsų pėdos, paliktos fakulteto veikloje, tikrai gilios ir išliks istorijoje“, – gyrė maisto mokslo studijų programos absolventus dekanė.

Sėkmės įveikus vieną etapą ir pradedant kitą absolventams linkėjo ir Gyvūnų mokslo fakulteto dekanas doc. Rolandas Stankevičius.

LSMU senato pirmininkas prof. dr. Rimantas Benetis džiaugėsi absolventų sunkiu darbu, kurio rezultatas – diplomas, ir linkėjo sėkmingai įsilieti į darbo rinką. „Atsiminkite šią dieną visi – jums prasideda naujas gyvenimo etapas. Turbūt dar sunku suprasti, kokie iššūkiai jūsų laukia, bet tikiu, kad jie jums reikalingi. Lietuva jūsų laukia“, – kalbėjo profesorius, linkėdamas absolventams įveikti iššūkius ir rasti vietą gyvenime.

LSMU senato pirmininkas, prof. dr. Rimantas Benetis linkėjo absolventams sėkmingai įsilieti į Lietuvos darbo rinką

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos