Basf m1 2024 06 14
Renginiai
Kviečia didžiausia specializuota gyvulininkystės paroda
VDU ŽŪA archyvo nuotr.

Akademija, Kauno r. Žemės ūkio akademijoje rengiama Gyvulininkystės paroda 2023 kviečia apsilankyti rugsėjo 28–30 dienomis. 

Pagrindiniai parodos eksponatai – įvairių veislių galvijai, žirgai, avys, ožkos, triušiai ir naminiai paukščiai.

Per tris dienas parodos paviljonuose bus surengta daugiau kaip 15 edukacinių veiklų, kai kurios jų vyks kiekvieną dieną ar net keliskart per dieną. Apsilankiusieji galės nusikelti į virtualią erdvę, sužinoti apie gyvūninės kilmės produktų (sūrių, vilnos siūlų, kt.) gamybą, dalyvauti degustacijose.

Bioversija 2024 04 26 m7

Veterinarijos akademijos specialistai kvies daugiau sužinoti apie trichineliozę, pelėsinių grybų sukeliamą neigiamą poveikį gyvūnams, patars, kaip pasiruošti su augintiniu vykti į veterinarijos kliniką ir kt.

VDU ŽŪA archyvo nuotr.

Tarptautinėje konferencijoje „Gyvulininkystės konkurencingumo stiprinimas. KPP programos geroji patirtis“ bus kalbama apie tvariąją gyvulininkystę, technologijų pritaikomumą, biosaugą ūkiuose, gyvulių reprodukcijos gerinimo svarbą, šėrimo technologijų įtaką ūkio rentabilumo rodikliams, dalijamasi kaimo plėtros programos projektų įgyvendinimo patirtimi.

Besidomintieji technikos naujovėmis galės pasižvalgyti ir daugiau sužinoti apie pašarų ruošimo įrangą, krautuvus, pašarų dalytuvus ir panašaus pobūdžio techniką, melžimo ir mėšlo tvarkymo įrangą, gauti konsultacijų.

Parodoje veiks amatininkų ir sodininkų mugė.

Lankytojai parodoje laukiami rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį) nuo 9 iki 17 val. ir rugsėjo 30 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 16 val.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos