Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Renginiai
Konsultantai ir žemdirbiai – be vienų nebūtų kitų: biuruose vyksta atvirų durų dienos LŽŪKT 30
Atvirų durų diena LŽŪKT Klaipėdos biure

Kaunas. Konsultavimo tarnybos biurai savivaldybėse drauge su klientais pažymi Tarnybos veiklos 30-metį. Atvirų durų renginiai jau įvyko daugiau kaip dvidešimtyje biurų.

Simboliškai žalia ir balta spalvomis papuoštuose biuruose klientai ir svečiai lankosi nuo pat birželio 1-osios – oficialios Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) įkūrimo dienos.

Kiekvienas biuras darbinės veiklos sukaktį pažymi savaip, bet visur su išmone, kūrybiškumu, nuoširdumu ir dėmesiu ištikimiausiems klientams. Į atvirų durų susitikimus atvyksta ūkininkai, agroverslo įmonių atstovai, partneriai, buvę ilgamečiai darbuotojai, pirmieji biurų vadovai, kitur sulaukiama ir savivaldybių Žemės ūkio skyrių atstovų, merų, Seimo narių. Sveikinimo ir padėkos žodžiuose pabrėžiamas Konsultavimo tarnybos indėlis ir svarba atkuriant šalies žemės ūkį, jį modernizuojant ir pasitinkant naujus iššūkius.

Bioversija 2024 07 09 m7

Mėsinius galvijus auginantis Vladas Liekis pabrėžia Tauragės biuro darbuotojų profesionalumą: „Konsultantės išmano savo darbą, tad man nereikia sukti galvos dėl buhalterinių dalykų. Džiaugiuosi mūsų bendradarbiavimu“. Jam pritaria ūkininkas ir veterinarijos gydytojas Antanas Rutkauskas, vienas pirmųjų Tauragės biuro klientų. Jis priduria, kad Konsultavimo tarnybos pagalba nepaprastai pravertė pačioje ūkininkavimo pradžioje, prieš 30 metų, bet profesionalus patarimai ir sprendimai ne ką mažiau reikalinga ir dabar.

„Be konsultantų mes niekas, – sako Tauragės r. ūkininkas Jonas Dragūnas. – Žemę dirbti moku, dokumentų tvarkyti – ne. Tą darbą už mus ir atlieka Konsultavimo tarnybos biuro darbuotojos. Ačiū joms!

Jubiliejiniai susitikimai su klientais – tai kartu proga padėkoti jiems už ilgametį bendradarbiavimą.

Tauragės biuro vadovė Gintarė Ciganė ir jau 28-erius metus biure dirbantis ir ilgus metus jam vadovavęs Petras Kulikauskas dėkoja už bendradarbiavimą ūkininkei Irenai Jonikaitienei

Pirmoji LŽŪKT Tauragės biuro vadovė ir buvusi ilgametė Tauragės rajono ūkininkų sąjungos pirmininkė Regina Rimkienė į renginį atsinešė kraitę smagių pasakojimų ir prisiminimų, kurie labai kėlė nuotaiką.

Kėdainių biuro vadovė Irena Navickienė per atvirų durų dieną sveikino žinomus krašto ūkininkus Saulių Dambrauską, Rimantą Žebarauską, Joną Talmantą, Šarūną Šiušę ir kt.

„Stiprus biuras – stiprūs ūkininkai, – sakė LŽŪKT regiono vadovė Dovilė Petkevičienė. – Mūsų klientai yra tokie, kurie verčia mus būti ekspertais ir nuolat tobulėti.“

Daugiau kaip 30 metų ūkininkaujantis Šarūnas Šiušė Konsultavimo tarnybos Kėdainių biure jaučiasi tarsi namie. „Konsultavimo tarnyba mums teikia daug paslaugų, bet arčiausiai mūsų yra buhalterės – jos atlieka didelį darbą ir labai palengvina mūsų veiklą, nes dokumentų srautas ir popierizmas tik didėja“, – kalbėjo Š. Šiušė.

Ūkininkas Šarūnas Šiušė (nuotraukoje centre) Konsultavimo tarnybos Kėdainių biure jaučiasi tarsi namie

Labai šiltai klientus priėmė Panevėžio, Pasvalio, Klaipėdos biurai, kurių atvirų durų renginiuose teko dalyvauti ir „Mano ūkio“ žurnalo darbuotojams. O pašnekesių temos pačios įvairiausios – nuo to, kas nuveikta per dešimtmečius, iki ateities planų.

Ūkininkas Petras Šimkus į Pasvalio biurą atvykos ne tuščiomis – atvežė šviežio medaus

Atvirų durų dienų svečiai buvo kviečiami sudalyvauti loterijoje, kurioje pralaimėtojų nebuvo. Taip Konsultavimo tarnybos biurų darbuotojai simboliškai dėkojo klientams už bendradarbiavimą.

Atvirų durų renginiai biuruose tęsiasi. O šiose nuotraukose užfiksuotos šventinės akimirkos, kuriomis socialiniuose tinkluose pasidalijo Konsultavimo tarnybos biurų kolektyvai, o kai kurias įamžino „Mano ūkio“ darbuotojai.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos