Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Renginiai
Kėdainiečiai duoda pradžią Vasario 16-ajai

Kėdainiai. Bendrovės „Laumetris“ ir „Dotnuva Baltic“ pakvietė kėdainiečius Vasario 16-ąją paminėti drauge. Išradingas buvo ir pats kvietimas – į Didžiosios rinkos aikštę atvyko trys traktoriai su geltona, žalia ir raudona puspriekabėmis.

„Nuolat visuomenei norime parodyti ką nors netradicinio ir išskirtinio. Mūsų bazėje jau stovėjo pas klientus keliauti paruoštos dvi „Laumetrio“ gamintos puspriekabės – raudona ir geltona. Paprašėme dar vieną nudažyti žaliai – taip sukūrėme simbolinę trispalvę.

Džiaugiamės, kad randame bendraminčių, kurie palaiko mūsų sumanymus. Šventes reikia švęsti ir nebūtinai tai reikia daryti tik tradicinėmis priemonėmis“, – sakė „Dotnuva Baltic“ vykdantysis direktorius Dangis Valaitis.

Bioversija 2024 04 26 m7

Kazys Čiurila, Povilas Dambrauskas, Valentinas Tamulis, Saulius Dambrauskas, Dangis Valaitis kviečia švęsti Vasario 16-ąją

Vienas iš bendrovės „Laumetris“ vadovų Kazys Čiurila sakė, kad nekilo dvejonių, ką daryti, gavus kolegų „Baltic Dotnuva“ pasiūlymą.

„Gal tik su pavydu pagalvojome, kad kolegos buvo greitesni su tokiu gražiu sumanymu. Prisijungėme prie šio projekto – nudažėme priekabą žaliai.

Labiausiai džiugina, kad būtent žalioji priekaba, simbolizuojanti Žemę, lieka Kėdainių rajone. Ją nupirko kėdainietis ūkininkas Paulius Dambrauskas.

Vieni supras, ką norėjome parodyti, kiti galbūt pasijuoks. Tačiau mes norime duoti pradžią Vasario 16-ajai. Mums ji labai prasminga. Galime sakyti, kad kaimas ragina miestą švęsti“, – sakė K. Čiurila.

Šventinės akcijos dalyviu tapęs jaunasis ūkininkas Povilas Dambrauskas džiaugėsi idėjos sumanytojais už tai, kad šie ragina visuomenę būti pilietišką ir aktyvią.

„Smagu, kad turime tokių iniciatyvių bendruomenės narių. Artėja tikrai labai graži data Lietuvai. Visi kartu pasidžiaukime laisve ir būkime vieningi ne tik per šventes, bet ir kasdien“, – ragino ūkininkas.

Šaltinis: MŪ
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos