Basf A1 2024 06 14 Basf m1 2024 06 14
Renginiai
Ilgai laukta paroda „Agritechnica“ šį rudenį neįvyks

Hanoveris. Dėl vis dar rizikingos epidemiologinės situacijos žemės ūkio technikos ir technologijų parodos „Agritechnica 2021“ organizatoriai nusprendė nukelti lapkritį planuotą fizinę parodą į kitų metų pradžią. Nauja parodos data – 2022 m. vasario 27–kovo 5 dienos.

Organizatoriai DLG (Vokietijos žemės ūkio draugija), kartu su VDMA (Žemės ūkio mašinų asociacija) mano, kad parodos atidėjimas keturiems mėnesiams leis renginyje dalyvaujančioms įmonėms tinkamai suplanuoti ir pasirengti jai.

Pasak DLG generalinio direktoriaus Reinhard‘o Grandke‘ės (Reinhardo Grandkės), kad renginio dalyviai, lankytojai ir verslo partneriai vėl galėtų susitikti parodoje „Agritechnica“, turi būti sėkmingai įgyvendinta vakcinavimo ir testavimo strategija, kuri yra svarbiausias Vokietijos, Europos ir viso pasaulio prioritetas.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Mums svarbu ne tik užtikrinti dalyvių ir lankytojų saugumą, bet ir suteikti garantijas, kad renginys įvyks. Deja, tikrumo, kad situacija neblogės, nėra. Sprendimą atidėti parodą „Agritechnica“ priėmėme kartu su parodos partneriu VDMA“, – komentavo R. Grandke‘ė.

Registruotis į kitų metų pradžioje planuojamą parodą kompanijos gali iki vasaros pabaigos. Organizatoriai tikisi, kad iki to laiko epidemiologinė situacija bus suvaldyta, tad parodos dalyviams jie galės suteikti daugiau aiškumo ir tikrumo, reikalingo dalyvavimui renginyje pasiruošti.

Atsižvelgiant į pakeistą parodos datą, pakoreguotas ir skaitmeninės DLG platformos, kurioje bus galima susipažinti su dalyviais ir jų produktais neišeinant iš namų, atvėrimo laikas. Vietoj planuotos pradžios šių metų gegužę, ji turėtų startuoti nuo lapkričio.

Nors anksčiau parodos organizatoriai skelbė, kad rudeniniam renginiui jau rezervuota 90 proc. teritorijos, tačiau didelė tikimybė, kad datos keitimui įtakos turėjo ir tai, kad apie atsisakymą joje dalyvauti paskelbė ne tik „John Deere“, bet ir SDF įmonių grupė.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos