Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Renginiai
„Agrovizija“ perkeliama į kitus metus

Vilnius. Tarptautinė žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2021“ perkeliama į 2022 metus, nusprendė organizatoriai.

Koronaviruso pandemija sutrikdė ilgametę tradiciją – vasaros pradžioje agroverslo specialistams ir ūkininkams susirinkti į žemės ūkio technologijų parodą. Šalyje išliekant didelei COVID-19 plitimo grėsmei ir atsižvelgiant į šalies mastu taikomas prevencijos priemones, „Agrovizija“ šiemet nevyks.

„Tai sunkus sprendimas. Labai apmaudu, kad dėl susiklosčiusios situacijos neįvyks visam šalies agrosektoriui ir žemės ūkio mokslui svarbus renginys, į laukus prie Akademijos, Kėdainių rajone, sukviečiantis tūkstančius lankytojų. Tačiau žmonių sveikata svarbiausia.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Organizatoriai artimiausiu metu susisieks su parodos dalyviais dėl šalių sutartinių įsipareigojimų vykdymo suderinimo“, – sako Lietuvos augalų apsaugos asociacijos vadovė Zita Varanavičienė.

Parodos organizatoriai kviečia apie tvarų ūkininkavimą, racionalų dirvožemio naudojimą, inovatyvius sprendimus žemės ūkyje diskutuoti liepos 1 d. vyksiančiame virtualiame diskusijų forume „Daugiau su mažiau“, kuriame bus kalbama apie įvairių žemdirbystės technologijų efektyvumą ir perspektyvumą.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos