Basf m1 2024 06 14
Agropolitika
Premjerė: problemas turėtų spręsti dabartinis ministras
LR Vyriausybės nuotr.

Vilnius. Šiuo metu keisti žemės ūkio ministrą nebūtų racionalu, nes vyksta pokyčiai, už kuriuos jis tiesiogiai atsakingas, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Po savaitės maždaug prasideda deklaravimo sezonas. Tai turbūt vienas iš svarbiausių dalykų per metus, kas vyksta žemės ūkyje, nes nuo to priklauso išmokos, ūkių pajamos, daugybė dalykų“, – sakė ministrė pirmininkė.

„Įsigalioja nauji strateginio planavimo dokumentai, daug pokyčių, iššūkių, Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovas nedirba jau turbūt didesnę dalį laiko bent jau šiais metais, neateina į darbą. Tokiu momentu keisti ministrą, mano supratimu, būtų tiesiog labai neatsakinga“, – pridūrė ji.

Bioversija 2024 04 26 m7

I. Šimonytės teigimu, minėtas problemas turėtų spręsti dabartinis ministras Kęstutis Navickas, nes tai yra jo asmeninės atsakomybės sritis.

„Dabar tokių dalykų nesvarstau, nemanau, kad būtų racionalu svarstyti, – kalbėjo premjerė. – Norėčiau, kad ministras savo darbą padarytų, o tada jau galėsiu jį vertinti.“

Dėl situacijos žemės ūkio sektoriuje Seimo opozicija ministrui rengia interpeliaciją, surinkti visi reikalingi parašai.

Ministrui interpeliacija grasinama ne pirmą kartą. Pareigas jis išsaugojo 2022 m. birželio pradžioje, tada inicijavusi nepasitikėjimą ministru opozicija nenumatytame posėdyje protestuodama nedalyvavo. 

Parengta: pagal BNS inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos