Basf 22 06 15 Adama 22 05 12
Agropolitika
Ministras dirbs toliau, interpeliacijos iniciatoriai posėdyje nedalyvavo
Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas

Vilnius. Interpeliacijos žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui iniciatoriai, Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ nedalyvavo nenumatytame posėdyje, sprendžiant šį klausimą. Iš 64 dalyvavusiųjų visi pritarė ministro atsakymams. Taigi jis dirbs ir toliau.

„Valdantieji supranta, kad žemės ūkio ministras neturi daugumos palaikymo Seime. Faktas, kad ketvirtadienis būtų paskutinė jo, kaip ministro, darbo diena, todėl valdantieji griebėsi naktinių sprendimų surengti neeilinį posėdį ir išgelbėti ministrą“, – sakė opozicinės Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Kęstutis Mažeika.

Frakcijos paskelbtame pranešime teigiama, kad, anot K. Mažeikos, naktiniai sprendimai, kaip ir tolesnis K. Navicko darbas ministro poste, veda į niekur, todėl opozicija posėdyje nusprendė nedalyvauti. 

Bioversija 22 02 02

Opozicija reikalavo, kad balsavimą nukeltų į ketvirtadienį – antradienį jiems užteko balsų padaryti pertrauką per interpeliacijos procedūrą iki kito posėdžio. Tačiau valdantieji sušaukė nenumatytą posėdį.

Seimo narys Jurgis Razma per posėdį sakė, kad opozicijos išsakyti priekaištai ministrui nepagrįsti. „Pavyzdžiui, ministras užsipultas, kad neva gavo daug pastabų dėl Europos Komisijai pateikto Strateginio plano. Jis įrodė, kad pagal pastabų skaičių tai yra vienas mažiausių atvejų iš visų šalių, bet jose kažkodėl niekas interpeliacijų ministrams neteikia“, – sakė J. Razma.

Šaltinis: MŪ inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar praūžusios liūtys pakenkė jūsų pasėliams?
Visos apklausos