Basf m1 2024 06 14
Agropolitika
Ministras dirbs toliau, interpeliacijos iniciatoriai posėdyje nedalyvavo
Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas

Vilnius. Interpeliacijos žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui iniciatoriai, Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ nedalyvavo nenumatytame posėdyje, sprendžiant šį klausimą. Iš 64 dalyvavusiųjų visi pritarė ministro atsakymams. Taigi jis dirbs ir toliau.

„Valdantieji supranta, kad žemės ūkio ministras neturi daugumos palaikymo Seime. Faktas, kad ketvirtadienis būtų paskutinė jo, kaip ministro, darbo diena, todėl valdantieji griebėsi naktinių sprendimų surengti neeilinį posėdį ir išgelbėti ministrą“, – sakė opozicinės Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Kęstutis Mažeika.

Frakcijos paskelbtame pranešime teigiama, kad, anot K. Mažeikos, naktiniai sprendimai, kaip ir tolesnis K. Navicko darbas ministro poste, veda į niekur, todėl opozicija posėdyje nusprendė nedalyvauti. 

Bioversija 2024 04 26 m7

Opozicija reikalavo, kad balsavimą nukeltų į ketvirtadienį – antradienį jiems užteko balsų padaryti pertrauką per interpeliacijos procedūrą iki kito posėdžio. Tačiau valdantieji sušaukė nenumatytą posėdį.

Seimo narys Jurgis Razma per posėdį sakė, kad opozicijos išsakyti priekaištai ministrui nepagrįsti. „Pavyzdžiui, ministras užsipultas, kad neva gavo daug pastabų dėl Europos Komisijai pateikto Strateginio plano. Jis įrodė, kad pagal pastabų skaičių tai yra vienas mažiausių atvejų iš visų šalių, bet jose kažkodėl niekas interpeliacijų ministrams neteikia“, – sakė J. Razma.

Šaltinis: MŪ inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos