
Vilnius. Nuo balandžio 19 d. kartu su pasėlių deklaravimu prasidės ir pieno pardavimo tiesiogiai vartoti deklaracijų teikimas. Jas bus galima teikti iki liepos 29 dienos.
Deklaruojantieji turės pateikti informaciją apie 2021 m. balandžio 1 d.–2022 m. kovo 31 d. turguje, kaimynams ar kitur parduotą tiesiogiai vartoti pieną.
Gamintojai, turintys galimybę naudotis elektronine bankininkyste, galės jungtis prie Pieno apskaitos informacinės sistemos (PAIS) interneto svetainėje www.vic.lt ir užpildyti deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį.
Gamintojai, neturintys galimybės naudotis elektronine bankininkyste, gali kreiptis į savivaldybę (seniūniją) telefonu, elektroniniu paštu, paštu arba per kurjerį ir pateikti pasirašytą deklaraciją ar duomenis, reikalingus deklaracijai užpildyti.
Gamintojai, neturintys galimybės deklaracijos ar duomenų pateikti kitais būdais, gali atvykti į savivaldybę.
Jeigu pieno gamintojai duomenis savivaldybei (seniūnijai) pateiks telefonu, paštu ar el. paštu iki liepos 29 d., jie turės atvykti pasirašyti TP deklaraciją savivaldybėje iki rugpjūčio 12 dienos.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Daugiausiai apleistos žemės – rytinėje šalies dalyje
2026-06-05 -
Prižiūrėti žolynai atseikėjo kokybišką derlių
2026-06-04 -
Bulvių plotai mažėja: ūkininkai reaguoja į rinkos signalus
2026-06-02
Skaitomiausios naujienos
-
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Šliužams naikinti – naujai įregistruotas produktas
2026-05-08 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12
Verslo informacija
-
Gyva dirva – stiprus derliaus pagrindas
2026-06-04 -
Questar™ – naujiena fungicidų rinkoje
2026-05-25 -
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22



(0)