Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Ūkis
„Mano ūkio“ žurnalistės - laureatės

Vilnius, gegužės 10 d. Tarp Žemės ūkio ministerijos konkurso „Žemės ir maisto ūkis bei kaimo plėtra“ laureatų ir „Mano ūkio“ žurnalistės. Už agrarinio mokslo naujovių sklaidą apdovanotos redaktorės Virginija Krivickienė, Daina Stanišauskienė bei Jurga Zaleckienė.

Žurnalistės redakcijoje dirba pastaruosius aštuonerius metus: redaguoja žurnalo ekonomikos, gyvulininkystės bei augalininkystės skyrius, rengia įvairius reportažus, rašo informacinius pranešimus į žemės ūkio naujienų svetainę www.manoukis.lt.

Ekonomikos redaktorė V.Krivickienė šiemet laimėjo ir Lietuvos žurnalistų sąjungos skelbtame kūrybiniame konkurse „Reformos žmogaus labui“.

Bioversija 2024 07 09 m7

Pasibaigus Žemės ūkio ministerijos konkursui, iš viso buvo paskelbti 23 nugalėtojai iš įvairių šalies leidinių. Ministerijos Padėkas bei jos socialinių partnerių įsteigtus prizus laureatams įteikė Žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė.

Paskutinė parodos „AgroBalt 2005“ diena sutapo su profesine žiniasklaidos atstovų švente, todėl žurnalistai buvo pakviesti paragauti ministrės virtos žuvienės.

MŪ inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos