

Vilnius, gegužės 10 d. Tarp Žemės ūkio ministerijos konkurso „Žemės ir maisto ūkis bei kaimo plėtra“ laureatų ir „Mano ūkio“ žurnalistės. Už agrarinio mokslo naujovių sklaidą apdovanotos redaktorės Virginija Krivickienė, Daina Stanišauskienė bei Jurga Zaleckienė.
Žurnalistės redakcijoje dirba pastaruosius aštuonerius metus: redaguoja žurnalo ekonomikos, gyvulininkystės bei augalininkystės skyrius, rengia įvairius reportažus, rašo informacinius pranešimus į žemės ūkio naujienų svetainę www.manoukis.lt.
Ekonomikos redaktorė V.Krivickienė šiemet laimėjo ir Lietuvos žurnalistų sąjungos skelbtame kūrybiniame konkurse „Reformos žmogaus labui“.
Pasibaigus Žemės ūkio ministerijos konkursui, iš viso buvo paskelbti 23 nugalėtojai iš įvairių šalies leidinių. Ministerijos Padėkas bei jos socialinių partnerių įsteigtus prizus laureatams įteikė Žemės ūkio ministrė Kazimiera Prunskienė.
Paskutinė parodos „AgroBalt 2005“ diena sutapo su profesine žiniasklaidos atstovų švente, todėl žurnalistai buvo pakviesti paragauti ministrės virtos žuvienės.
MŪ inf.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Daržovių vietą užėmė gėlės
2025-05-29 -
Pasėlių stebėjimas: javuose randasi ligų ir kenkėjų
2025-05-29 -
Jau 25 metus prie traktoriaus vairo
2025-05-27
Skaitomiausios naujienos
-
Rusijos „Rostselmash“: po svaiginančio pakilimo – kritimas į bedugnę
2025-05-23 -
Panaikintas draudimas rinkai tiekti vieną augalų apsaugos produktą
2025-05-07 -
Nauja didmaišių gamykla iškils Vilkaviškio rajone
2025-05-08
(0)