Šilutėje atidarytas naujas suomiškos technikos aptarnavimo filialas
2012-08-16

Šilutė, rugpjūčio 16 d. Suomijoje gaminamais „Valtra" traktoriais Lietuvoje prekiaujanti bendrovė „Rovaltra" šventė įkurtuves Šilutėje - Vakarų Lietuvą aptarnaujantis filialas persikraustė į naujas patalpas.

Simbolinę patalpų juostelę perkirpo „Rovaltros" direktorius Romualdas Trainaitis ir Šilutės filialo vadybininkas Marius Stonys (nuotr.)

Naujakurius sveikino žemdirbiškų organizacijų atstovai. „Noriu palinkėti, kad jums ir sienos padėtų aprūpinti rajono ūkininkus šiuolaikiška technika", - sakė Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) Šilutės biuro vadovė Ina Kuzmienė.

Lytagra 2 21 01 11 + Biomase 21 01 18

Šilutės r. savivaldybės Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Adolfas Nausėda pasidžiaugė, kad dabar ūkininkams nebereikės važiuoti šimtą ar du šimtus kilometrų dėl kokios nors detalės. Su įkurtuvėmis sveikino ir Šilutės žemės ūkio mokyklos direktorius Algimantas Abromaitis, Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Kęstutis Andrijauskas, UAB „Bjoras" generalinis direktorius Adolfas Grigaliūnas.

„Šilutės šilumos tinklų" direktorius Algis Šaulys prisiminė, kad pirmą traktorių Šilutės filiale jo vadovaujama bendrovė pirko jau prieš aštuonerius metus, o prieš kelias dienas čia įsigijo dar vieną. „Tai tikrai gera technika, dieną naktį dirbanti centrinėje katilinėje", - kalbėjo A. Šaulys.

„Rovaltros" direktorius R. Trainaitis sakė, kad į Šilutę pirmiausia planuojama atvežti įvairios žemės dirbimo technikos - lėkščių, skutikų, kultivatorių, plūgų ir sėjimo agregatų, atsarginių dalių. „Panevėžio filiale šiuo metu yra sukomplektuota įvairių atsarginių dalių, kainuojančių iš viso 120 tūkstančių litų. Kadangi Šilutėje dabar jau yra gerokai didesnės patalpos, čia bus galima atvežti kur kas daugiau atsarginių dalių, o jų Vakarų Lietuvos ūkininkams labiausiai reikia prieš technines apžiūras", - kalbėjo R. Trainaitis.

Jo žiniomis, Šilutės rajono ūkininkai turi apie 50 „Valtra" traktorių, Šilalės rajono - apie 30, Šilutės durpių įmonė - 12, tad dabar jų savininkams bus patogiau apsirūpinti padangomis, filtrais ir kitokiomis detalėmis. Šilutės filiale nuo šiol bus atliekami ir traktorių techniniai aptarnavimai.

Ūkininkai, miškininkai ir kelininkai žino, kad Suomijoje pagaminti „Valtra" traktoriai garsėja savo ilgaamžiškumu dirbant prie didelių apkrovų ir esant ekstremalioms klimato sąlygoms. Suomiški traktoriai gali atlikti įvairius darbus šaltų skandinaviškų žiemų metu, taip pat Brazilijos cukranendrių plantacijose, kur dideli karščiai ir daug dulkių. Unikalios techninės charakteristikos garantuoja, kad traktorius bus patikimas ekonomiškai atliekant pačius sunkiausius darbus. Kiekvienas traktorius yra individualiai pagaminamas pagal kliento poreikius.

Nuo 1992 m. Lietuvoje jau parduota 3 580 „Valtra" traktorių. „Rovaltra" prekiauja ne tik suomiškais traktoriais, bet ir kitokia garsių pasaulyje įmonių gaminama technika. Bendrovės filialai veikia Kaune, Panevėžyje ir Šilutėje.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 20.05.14

Naujienų prenumerata

Aktualus klausimas
Kokią inovaciją ketinate diegti savo ūkyje 2021 metais?
Orai