Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Technika
Rinkoje neliks dar vienos žolinių pašarų ruošimo technikos įmonės

Berlynas. Žolinių pašarų ruošimo technikos gamintojos „Fella“ pavadinimo nuo 2024 m. antrojo ketvirčio neliks nė ant vienos mašinos. Iš šimto metų istoriją skaičiavusios „Fella“ gamyklos Foichte, Vokietijoje, rinkai bus tiekiamos žoliapjovės, vartytuvai ir grėbliai su „Fendt“ arba „Massey Ferguson“ prekių ženklu.

Koncernas AGCO, 2011 m. įsigijęs vokiečių technikos gamintoją „Fella“, jau daug investavo į Foichto gamyklą ir naujų produktų kūrimą. Šiuo sprendimu siekia stiprinti savo prekių ženklus.

„Įtraukę žolinių pašarų derliaus nuėmimo techniką ir technologijas į „Fendt“ ir „Massey Ferguson“ prekių ženklų gamą, išplėsime žemės ūkio technikos pasiūlą, o nuolatinės mūsų ir pardavimo partnerių investicijos leis reikšmingai augti ateityje“, – sako prekybos Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje valdymo viceprezidentas Jürgenʼas Linderʼis (Jurgenas Linderis).

Bioversija m7 2024 03 29

„Fella“ pokyčiai vyksta panašiai kaip ir „Lely“ žolinių pašarų gamybos padalinio, kurį AGCO įsigijo 2017 m. pabaigoje. Po dvejų metų „Lely“ pavadinimu jau nebuvo ženklinamos šienapjovės, vartytuvai ir grėbliai, o 2020 m. kovą – ir ritinių presai bei krautuvai. Dabar visos šios mašinos turi „Fendt“ arba „Massey Ferguson“ prekių ženklus.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos