Basf 23 01 02 Basf 2023 01 02 m1 +Rovaltra 2023 02 02
Technika
Rinkoje neliks dar vienos žolinių pašarų ruošimo technikos įmonės

Berlynas. Žolinių pašarų ruošimo technikos gamintojos „Fella“ pavadinimo nuo 2024 m. antrojo ketvirčio neliks nė ant vienos mašinos. Iš šimto metų istoriją skaičiavusios „Fella“ gamyklos Foichte, Vokietijoje, rinkai bus tiekiamos žoliapjovės, vartytuvai ir grėbliai su „Fendt“ arba „Massey Ferguson“ prekių ženklu.

Koncernas AGCO, 2011 m. įsigijęs vokiečių technikos gamintoją „Fella“, jau daug investavo į Foichto gamyklą ir naujų produktų kūrimą. Šiuo sprendimu siekia stiprinti savo prekių ženklus.

„Įtraukę žolinių pašarų derliaus nuėmimo techniką ir technologijas į „Fendt“ ir „Massey Ferguson“ prekių ženklų gamą, išplėsime žemės ūkio technikos pasiūlą, o nuolatinės mūsų ir pardavimo partnerių investicijos leis reikšmingai augti ateityje“, – sako prekybos Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje valdymo viceprezidentas Jürgenʼas Linderʼis (Jurgenas Linderis).

Bioversija 23 01 16

„Fella“ pokyčiai vyksta panašiai kaip ir „Lely“ žolinių pašarų gamybos padalinio, kurį AGCO įsigijo 2017 m. pabaigoje. Po dvejų metų „Lely“ pavadinimu jau nebuvo ženklinamos šienapjovės, vartytuvai ir grėbliai, o 2020 m. kovą – ir ritinių presai bei krautuvai. Dabar visos šios mašinos turi „Fendt“ arba „Massey Ferguson“ prekių ženklus.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kaip jūsų ūkį paveikė 2022-ųjų infliacija?
Visos apklausos