Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Technika
Plečia savo veiklą Baltarusijoje

Kaunas. Vakarietiškos technikos tiekėja DOJUS įmonių grupė plečia savo veiklą Baltarusijoje ir nuo šių metų yra atsakinga už John Deere technikos pardavimus ne tik Vitebsko ir Gardino, bet ir Minsko bei Mogiliovo srityse.

„DOJUS Belagrobaltic“ (grupės įmonė Baltarusijoje) serviso paslaugas bei atsarginių dalių tiekimą, kaip ir iki šiol, vykdys visoje Baltarusijos teritorijoje.

Iki šiol turėjusi 3 oficialius atstovus Baltarusijoje, kompanija „Deere & Co“ žengė strateginį žingsnį ir siekdama didesnio veiklos efektyvumo produktų atstovavimą paliko dviem oficialiems atstovams. Amerikiečių kompanija laikosi savo vystymosi strategijos, pripažindama, kad kompanijos sėkmė priklauso nuo jai atstovaujančių įmonių sėkmės.

Bioversija 22 02 02

DOJUS įmonių grupės generalinio direktoriaus Donato Dailidės (nuotraukoje viršuje) teigimu, Baltarusijoje potencialą turi ir kitų įmonės atstovaujamų gamintojų technika, tokia kaip Kuhn, Kockerling, Claydon.

„Per tiek metų puikiai pažinome klientų poreikius, tad ir savo produktų krepšelį formuojame atsižvelgdami būtent į tai. Pavyzdžiui, šiemet jį papildėme Kramer teleskopiniais krautuvais. O „Deere & Co“ pasitikėjimas mūsų įmone yra dar vienas itin svarbus pripažinimas, leisiantis pasiūlyti ūkiams ne tik platesnę technikos gamą, bet ir suteiksiantis galimybę tai daryti platesniam jų ratui“, – sako D. Dailidė.

Pasitikėjimą Lietuvos įmone patvirtino ir amerikiečių kompanijos „Deere & Co“ prezidento (pirmas dešinėje) Samuelio R. Aleno (Samuel R. Allen) su delegacija vizitas kovo mėnesį mūsų šalyje, švenčiant John Deere traktorių gamybos šimtmetį

Šiuo metu „DOJUS Belagrobaltic“ įmonėje dirba 40 žmonių. Šalyje iki metų galo planuojama turėti 5 atstovybes. Įmonės tikslai išlieka tokie pat, kaip ir visos DOJUS įmonių grupės – suteikti klientams galimybę įsigyti geriausius rinkoje produktus ir užtikrinti jų pasitenkinimą geriausia paslaugų kokybe rinkoje siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo.

DOJUS įmonių grupė, valdanti 10 įmonių keturiose šalyse, veiklą Baltarusijoje pradėjo vystyti dar 1999 m., pristatydama šiai rinkai savo atstovaujamus prekinius ženklus, o 2001 m. tapo oficialiu „Deere & Co“ bei „Kuhn“ kompanijų atstovu.

MŪ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos