Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Renginiai
Parodos „Ką pasėsi… 2019“ dalyvių registracija jau eina į pabaigą

Kaunas. Artėjant Naujiesiems laikas suskubti paruošti ratus vasarai? „Tikrai taip“, - tvirtina didžiausios Baltijos šalyse tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi… 2019“ organizatoriai, raginantys šiame renginyje savo produktus bei paslaugas norinčias pristatyti įmones nepraleisti registracijos termino. Ypač laukiama nedidelių Lietuvos  įmonių, dėl rezervacijos vietų  neretai susirūpinančių  per vėlai.

Kasmet iki 100 tūkst. lankytojų sutraukiantis tarptautinis renginys Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (nuo sausio 1 – osios susijungęs su VDU taip vadinsis dabartinis Aleksandro Stulginskio universitetas) vyks ateinančių metų balandžio 4–6 dienomis, tačiau dalyvių registracija į jį baigsis jau sausio 14 d. Vėliau organizatorių laukia atsakingas darbas racionaliai suskirstyti ekspozicijos erdves, kad jos būtų patogios ir parodos lankytojams, ir dalyviams.

Būsima paroda bus išdėstyta trijuose paviljonuose, kurių bendrasis plotas 7200 kv. m, ir 15 ha atvirų aikščių.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

ASU  Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko direktoriaus doc. dr. Virginijaus Venskutonio teigimu, pastarųjų metų tendencijos rodo, jog susidomėjimas parodomis „Ką pasėsi...“ pastebimai auga ir sutalpinti visus norinčiuosius tampa vis sudėtingiau.

„Šiųmetėje parodoje “Ką pasėsi… 2018” dalyvavo apie 300 agroverslo bei kitokių profilių įmonių, neįskaičiuojant smulkiųjų verslininkų ir amatininkų. Ne mažiau dalyvių tikimės sulaukti ir ateinantį pavasarį. Verslo susidomėjimas Lietuvoje vykstančia pavasarine žemės ūkio paroda didėja ir užsienio šalyse - Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje. Pastaruoju metu mūsų rinka aktyviai domisi  ir Ukrainos agroverslo atstovai. Šiame kontekste itin tikslinga pasirodyti ir neretai drąsos stokojančioms nedidelėms Lietuvos įmonėms, nes joms paroda – puiki priemonė pasireklamuoti bei užmegzti naujų kontaktų su potencialiais partneriais ir klientais”, - neabejoja V. Venskutonis.

ASU, MU inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos