Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Renginiai
Džiaugsmo emocijos dėl veiklos rezultatų „Pienas LT“ bendrystės šventėje
„Pienas LT“ valdybos pirmininkas Tomas Raudonius

Kėdainiai. Penkioliktuosius veiklos metus pradėjęs kooperatyvas „Pienas LT“ reziumuoja: praėję metai buvo puikūs finansiškai ir įtempti emociškai.

Padėkos šventę kooperatyvo nariams „Pienas LT“ surengė Kėdainių arenoje, į kurią atvyko apie 350 ūkių savininkų iš visos Lietuvos ir „Pienas LT“ darbuotojų.

Pasak „Pienas LT“ valdybos pirmininko Tomo Raudoniaus, kooperatyvas, išgyvenęs sunkumų ir iššūkių, šiandien turi kuo džiaugtis. „Šiandienos švente vainikuojami 2022 metai. Visi kartu mes, darbuotojai ir nariai, drauge įkopėme lyg į aukščiausio kalno viršūnę, pranokdami savo lūkesčius pasiektais verslo rezultatais. Šiandien, metų pradžioje „Pienas LT“ – vėl naujame etape, todėl linkiu visiems sėkmės ir dėkoju, džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų „Pienas LT“ bendruomene“, – sveikinimo kalba renginio dalyvius pasitiko T. Raudonius.

Bioversija 2024 04 26 m7

Generalinio direktoriaus Manto Rudaičio teigimu, kooperatyvas kiekvienais metais augo, stiprėjo, o praėję metai buvo įspūdingi visomis prasmėmis. „Mes augome narių skaičiumi, pardavimais, augome visi kaip žmonės. Džiaugiuosi mūsų vienybe ir esu dėkingas kiekvienam čia esančiam, nes visi esame prisidėję prie kooperatyvo sėkmės“, – į bendruomenę kreipėsi M. Rudaitis.

Šventės dalyvius linksmino vedėjas Remigijus Žiogas, žiūrovai stebėjo ugnies ir būgnų šou, „Viduramžių“ pasirodymą su LED kostiumais, šoko ir dainavo drauge su „69 danguje“ atlikėjomis ir „Antikvariniais Kašpirovskio dantimis“. 

Renginio metu per įtraukiančias veiklas buvo įvardytos kooperatyvo vertybės – pasitikėjimas, bendrystė ir sąžiningumas, o kartu prisiminta ir laisvės kaina. „Metai buvo puikūs finansiškai, įtempti emociškai, bet ir kupini baimės dėl prasidėjusio karo šalia. Vis dėlto laimėjome patį laimingiausią bilietą – taikų gyvenimą. Kovojantys ukrainiečiai išgelbėjo mus ir mūsų šeimas, mūsų ūkius, verslus. Praėjusiais metais Ukrainos gynėjams kooperatyvo vardu skyrėme paramą. Socialiai atsakingi išliksime ir šiemet“, – sakė T. Raudonius.

Per praėjusius metus prie „Pienas LT“ kooperatyvo prisijungė 47 nauji nariai. Šiuo metu kooperatyvą sudaro daugiau kaip 250 pieno tiekėjų, kurie tiekia daugiau kaip 650 tonų pieno. 2008 m. įkurtas kooperatyvas šiemet mini 15-uosius veiklos metus. 

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos