Basf 22 07 19 Lytagra 22 07 04
Pasaulyje
Britų ūkininkai grasina surengti „traktorių maršą“
„Save British Farming Fund“ socialinės paskyros nuotr.

Londonas. Jungtinės Karalystės (JK) ūkininkai gruodžio 10 d. Cirencesteryje, kuris yra 80 mylių į vakarus nuo sostinės, o vėliau pietinėje šalies dalyje esančiame Svindone planuoja surengti „traktorių maršą“, protestuodami prieš vyriausybės „sulaužytą įsipareigojimą“ apsaugoti vietos žemės ūkio gamintojus, pranešė Farminguk.com.

Britų ūkininkai tokiu būdu nori pasipriešinti maisto importui į JK iš Australijos ir Naujosios Zelandijos.

Britų ūkininkų apsaugos fondas („Save British Farming Fund“ (SBF)) teigia, jog surengs mitingą ir demonstraciją, siekdamas perspėti visuomenę, jog vyriausybė „daro viską, ką gali, kad JK žemės ūkis taptų netvarus“.

Bioversija 22 02 02

SBF paaiškino, kad vyriausybė sulaužė pažadą išlaikyti aukštus maisto, gyvūnų gerovės ir aplinkosaugos standartus, kurie buvo detalizuotas keliuose dar 2019 m. priimtuose teisės aktuose.

Ši organizacija atkreipė dėmesį į prekybos susitarimus po „Brexit“ su tokiomis šalimis, kaip Australija ir Naujoji Zelandija, esą jie gali pabloginti britų ūkininkų padėtį.

„Jie siekia užtvindyti mūsų rinką pigiais, žemos kokybės produktais ir sunaikinti JK žemės ūkio sektorių, – pranešime teigia SBF. – Vyriausybė daro viską, kad žemės ūkis Britanijoje taptų netvarus. Tai sunaikins mūsų aprūpinimo maistu saugumą, kaimo vietoves, visuomenės sveikatą ir padidins žalą klimatui.“

Šaltinis: MŪ
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar Lietuvos žemės ūkis geba prisitaikyti prie klimato kaitos?
Visos apklausos