Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Nuomonė
Ekoschemos palies visus ūkius

Akademija, Kėdainių r. Žemdirbiai nekantriai laukia naujienų, susijusių su naująja Bendrąja žemės ūkio politika. Kokios naujovės jų laukia nuo 2023 m. ir kaip joms pasiruošti? 

Pastaruoju metu netyla diskusijos apie būsimąsias ekoschemas, kurios glaudžiai susijusios su tiesioginėmis išmokomis, ūkininkavimo technologijų pasirinkimu ir kitais svarbiais aspektais.

Spalio 14 d. Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) žemdirbiams pristatė galimus ekoschemų variantus, tačiau žemdirbių atstovai pateikė pastebėjimų ir naujų siūlymų. Šiuo metu vyksta aktyvios diskusijos tarp visų suinteresuotųjų šalių. Tikimasi, kad iki metų pabaigos tiek žemdirbiai, tiek ŽŪM priims bendrą ir visoms pusėms tinkamą sprendimą.

Bioversija 2024 07 09 m7

„LŽŪKT žinių klubo“ komanda į svečius pasikvietė ūkininką, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos pirmininką bei Lietuvos žemės ūkio tarybos narį Aušrį Macijauską. Pašnekovas pasidalijo mintimis, kaip ekoschemos palies smulkius ir stambius ūkius, plėtojančius įvairias ūkininkavimo kryptis, bei kokių rezultatų ūkininkai laukia iš diskusijos su ministerija.

Daugiau: agroakademija.lt

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos