Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
BŽŪP
Paskirta nauja „Copa-Cogeca“ generalinė sekretorė

Briuselis. Pirmą kartą nuo „Copa-Cogeca“ sekretoriato įkūrimo jam vadovaus moteris. Organizacijos prezidiumo posėdyje šias pareigas nuspręsta patikėti graikei Elli Tsiforou (Eli Tsiforu).

Pareigas E. Tsiforou pradės eiti rugsėjį. Vasarį pasitraukus buvusiam generaliniam sekretoriui Pekka‘ui Pesonen‘ui (Pekai Pasonenui), dabar laikinai jam vadovauja Patrick‘as Pagani (Patrikas Pagani)

E. Tsiforou gimtojoje Graikijoje ir Prancūzijoje baigusi žiniasklaidos ir komunikacijos studijas, savo karjerą skyrė ūkininkų ir kooperatyvų interesams Europos ir nacionaliniu lygiu atstovauti.

Bioversija 2024 07 09 m7

Vėliau tapo Europos ir Graikijos parlamentarų patarėja politikos klausimais ir Graikijos turizmo ir kultūros ministro biuro štabo viršininke. Pastaruosius 10 metų dirbo GAIA Epicheirein – Graikijos organizacijoje, vienijančioje apie 150 tūkst. ūkininkų ir 71 žemės ūkio kooperatyvą. Tik įsteigus organizaciją E. Tsiforou buvo ES reikalų vadovė, o vėliau perėmė generalinės direktorės pareigas.

„Copa-Cogeca" darbo grupių veikloje, E. Tsiforou dalyvauja nuo 2020 m. ir yra „Cogeca" bendradarbiavimo koordinavimo komiteto pirmininkė.

Organizacijos pranešime pabrėžiama, kad naujoji generalinė sekretorė išsiskiria dinamiškumu ir gebėjimu rasti kompromisus tarp komiteto narių. 

„Copa“ vadovė Christiane Lambert (Kristianė Lambert)  ir „Cogeca“ prezidentas Lennart‘as Nilsson‘as (Lenartas Nilsonas) tai pat akcentavo E. Tsiforou asmeninių savybių svarbą.

„E. Tsiforou atsineša savo asmenines savybes, savo žemės ūkio viziją ir žinias apie „Copa-Cogeca“, Europos institucijas, stiprų bendradarbiavimą su ūkininkais ir kooperatyvais nacionaliniu lygiu. Jos darbo pradžia –tinkamu laiku, prasidėjus naujam politiniam ciklui, kuriame žemės ūkis turės būti grąžintas į viešųjų diskusijų pagrindą“, – teigiama organizacijos pranešime.

Parengta: pagal „Copa-Cogeca“ ir ŽŪR inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos