Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
BŽŪP
„Cogeca“ turi naują prezidentą
Sustabdytas „Youtube“ vaizdo įrašo kadras

Briuselis. Europos žemės ūkio kooperatyvų organizacija „Cogeca“, atstovaujanti daugiau nei 22 tūkst. ūkininkų kooperatyvų visoje ES, turi naują prezidentą. Juo išrinktas Švedijos ūkininkas Lennartʼas Nilssonʼas (Lenartas Nilsonas).

Jis nuo sausio pakeis Ramonʼą Armengolʼą (Romaną Armengolą) po ketverių metų prezidentavimo.

Šiandien Briuselyje susitiko visos Europos organizacijos, atstovaujančios ūkininkų kooperatyvų judėjimui, kad išrinktų naują prezidentūrą 2024–2026 m.

Bioversija 2024 07 09 m7

L. Nilssonʼas yra ir Švedijos ūkininkų federacijos valdybos narys, kuris jau keletą metų aktyviai dalyvauja Švedijos žemės ūkio kooperatyvo „Lantmännen“ veikloje nacionaliniu lygiu ir „Copa-Cogeca“ darbo grupėse.

„Puikiai suprantu atsakomybę, kurią turėsiu prisiimti ateinančiais mėnesiais. Pastaraisiais metais teko susidurti su daugybe kliūčių: pradedant COVID krizės pasekmėmis, baigiant karu Ukrainoje ir sparčiai augančia infliacija.

Dėkoju Ramonʼui Armengolʼui už tai, kaip vadovavo mūsų organizacijai šiais sunkiais laikais. Ketinu tęsti jo darbą ir įtraukti jaunus ūkininkus į kooperatyvų judėjimą visoje ES“, – po rinkimų kalbėjo naujasis „Cogeca“ prezidentas L. Nilssonʼas

Su juo kartu dirbs 6 viceprezidentai: Agnieszka Maliszewska (Žemės ūkio gamintojų šakinių asociacijų federacija, Lenkija), Leonardoʼas Pofferiʼs (Italijos kooperatyvų aljansas, Italija), Florentinʼas Bercuʼas (Žemės ūkio aljansas, Rumunija), Mickaelʼis Marcerou (asociacija „Žemės ūkio kooperacija“, Prancūzija), Christianʼas Høeghʼas-Andersenʼas (organizacija „Žemės ūkis ir maistas“, Danija) ir Idalinoʼas Leão (Portugalijos nacionalinė žemės ūkio kooperatyvų konfederacija ir žemės ūkio kreditas, Portugalija).

Šaltinis: copa-cogeca.eu
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos