Basf 2024 04 09 A1 Basf 2024 04 09 m1
Agropolitika
Premjerė stebi deklaravimą, išvados – birželį
LR Vyriausybės nuotr.

Vilnius. Apie žemės ūkio ministro sėkmę ar nesėkmę pasėlių deklaravimo procese bus galima spręsti birželį, jam pasibaigus, sako premjerė. Ingrida Šimonytė sako stebinti situaciją ir pabrėžia, kad ministerija labai aktyviai bendradarbiauja su žemdirbiais ir reaguoja į kylančias problemas.  

„Situaciją akylai stebiu ir birželio mėnesį išvadas tikrai galėsime pasidaryti“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė I. Šimonytė, paklausta, ar Kęstučio Navicko likimas vis dar priklausys nuo to, kaip pavyks pasėlių deklaravimas.

Jos teigimu, šiuo metu išvadų daryti neįmanoma dėl nuolat besikeičiančio proceso. 

Bioversija m7 2024 03 29

„Kol kas procesas vyksta labai intensyviai ir manau, kad ministerija labai intensyviai bendrauja ir bendradarbiauja, daro daug mokymų ir atsakymų į klausimus, tiesiog eigoje reaguoja į iškylančias problemas. Aš tikrai neskubėčiau su išvadomis dabar, nes ir deklaravimo terminas yra pratęstas šiais metais, kadangi yra daug pakeitimų“, – teigė I. Šimonytė.

Opozicija K. Navickui balandį surengė interpeliaciją dėl padėties žemės ūkio sektoriuje, tačiau jam postą pavyko išsaugoti. I. Šimonytė ne kartą yra sakiusi, kad ministro likimas priklausys ir nuo pasėlių deklaravimo sėkmės ar nesėkmės.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos