Basf 2024 04 24 A1 Basf 2024 04 24 m1
Agropolitika
K. Navickas: neturiu tikslo būti ministru visą kadencijos laiką

Vilnius. Prezidentui Gitanui Nausėdai pareiškus, kad laimėjęs šalies vadovo rinkimus jis koreguotų Vyriausybės sudėtį, labiausiai kritikuojamas žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas sako neturintis tikslo ministru išbūti visą kadencijos laiką.

„Neturiu tikslo pabaigti kadenciją, būtinai visą tą laiką. Ministro keitimas – politinis procesas, jis pirmiausia vyksta premjerės, frakcijos ir koalicijos sutarimu“, – antradienį žurnalistams Seime sakė ministras, atsakydamas į klausimą, ar jis tikisi pabaigti savo kadenciją. 

Tačiau jis pabrėžė, kad jaučiasi ramus. Pasak K. Navicko, iki šiol jis jautė premjerės ir konservatorių frakcijos užnugarį, o po G. Nausėdos įspėjimų dėl galimų pokyčių Ministrų kabinete apie tai nekalbėta.  

Bioversija 2024 04 26 m7

Šalies vadovo rinkimuose sekmadienį balsavęs G. Nausėda teigė matantis poreikį koreguoti Vyriausybės sudėtį – jis patvirtino, kad jei bus perrinktas prezidentu, liepą, kai prasidėjus naujai prezidento kadencijai Vyriausybė grąžins įgaliojimus, bus permainų Ministrų kabinete, tačiau konkrečių ministrų neminėjo. 

G. Nausėda anksčiau yra raginęs paskirti naują švietimo, mokslo ir sporto ministrą bei teigė, kad laimėjęs rinkimus keltų žemės ūkio ministro atsakomybės klausimą. 

Seimo opozicija K. Navickui yra surengusi dvi interpeliacijos procedūras dėl padėties žemės ūkio sektoriuje. Pirmąjį kartą (2022 m.) per balsavimą dėl nepasitikėjimo ministras išsaugojo postą. Antroji interpeliacija pernai Seime taip pat žlugo. 

Parengta: pagal BNS inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kokio senumo traktorių turite ūkyje?
Visos apklausos