Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Verslo informacija
Žinia šalies ūkiams: aukščiausio našumo kombainas – Lietuvoje, jį galima išbandyti

Žemės ūkio technikos revoliucionierius, metų įrenginys, technikos stebuklas – tai tik keletas epitetų, taikomų praėjusiais metais Italijoje pristatytam naujausios kartos rotoriniam javų kombainui „MF IDEAL“. Pagyras užtvirtina skaičiai, produktyvumo ir našumo siekiančiam žemės ūkio verslui reiškiantys išties daug: palyginti su kitais panašiais kombainais šis užtikrina 31 proc. didesnį kūlimo-separavimo plotą, 18 proc. didesnė bunkerio talpą, 32 proc. didesnį iškrovimo greitį.

Jau nuo liepos 30 dienos „MF IDEAL“ kombainą galės išbandyti ir šalies ūkininkai – prasidės oficialus demonstracinis turas per Lietuvą. Jį organizuoja šiuo kombainu oficialiai prekiausianti žemės ūkio technikos prekybos bendrovė „East West Agro“ (EWA).

Orientuotas į stambius ūkius

Gedimino Kvietkausko, EWA generalinio direktoriaus, teigimu, AGCO Europos derliaus nuėmimo centre Italijoje, sukurtas kombainas stambiems ir profesionaliems Lietuvos ūkiams ir žemės ūkio bendrovėms leis žengti milžinišką kokybinį žingsnį derliaus nuėmimo darbuose.

„Keletas didžiausių šio naujojo kombaino privalumų – ilgiausias rotorius rinkoje, mažiausios degalų sąnaudos, unikali valymo sistema, patvarios ir atsparios dėvėjimuisi detalės. Įsivaizduokite, kombaine įmontuota kūlimo-separavimo sistema „Dual Helix“ leidžia pasiekti beveik trečdaliu didesnį kūlimo plotą nei iki šiol buvo įprasta. Be to, šis kombainas dirba it šveicariškas laikrodis – tiksliai, našiai, užtikrina itin mažą grūdų nuostolį, nes jie mažiau pažeidžiami“, – naująjį „MF IDEAL“ kombainą pristato G. Kvietkauskas.

Naujasis kombainas turi 17 tūkst. litrų talpos bunkerį, o jo iškrovimo sraigės greitis siekia net 140 litrų per sekundę. Jame įdiegta speciali „IDEALharvest™“ įranga automatiškai sureguliuoja visus kombaino nustatymus efektyviam ir komfortiškam darbui. Kombainas taip pat turi grūdų kokybės kamera ir jutiklius, kurie prižiūri kūlimo procesą ir automatiškai reguliuoja rotorių, ventiliatoriaus greitį bei sietų nustatymus, kad visą laiką būtų pasiektas maksimalus našumas.

„MF IDEAL“  galiūnas, kurį rinkai pristato tarptautinei korporacijai AGCO priklausantis prekės ženklas „Massey Ferguson“ buvo kuriamas ir tobulinamas šešerius metus. Per tą laikotarpį korporacija finansavo 45 prototipų gamybą, nuolat vykstančius laboratorinius ir lauko bandymus, kurie leido įvertinti naujojo kombaino darbo našumą visose kultūrose ir visomis sąlygomis.

Padės žengti į naują segmentą

Lietuvos žemės ūkio struktūra keičiasi – ūkiai konsoliduojasi ir stambėja. Pasak G. Kvietkausko, tai atveria naują ir dar neužpildytą rinkos nišą stambios ir itin galingos technikos prekybai.

„Lietuvoje daugėja ūkių, kuriems reikalinga didelių gabaritų ir labai aukšto pajėgumo technika. Mes norime dirbti su tokiais ūkiais ir padėti jiems pasiekti naujų kokybės ir našumo rezultatų, todėl plečiame savo siūlomą asortimentą, skirtą būtent profesionaliems ūkiams. Be to, šis naujasis „MF IDEAL“ kombainas neabejotinai taps dideliu EWA konkurenciniu pranašumu ir išskirtinumu“, – sako G. Kvietkauskas.

 „MF IDEAL 9“ prekybą EWA pradės 2019 metais, kai prasidės serijinė šio kombaino gamyba.

Norintieji išbandyti kviečiami registruotis

Į demonstracinį turą per Lietuvą naująjį „MF IDEAL 9“ kombainą EWA atsiveža mėnesiui – vėliau jis keliaus po kitas Europos šalis. Ketinama kombainą įdarbinti laukuose įvairiomis orų sąlygomis, kam jis yra puikiai pritaikytas, ir pademonstruoti ūkininkams visas jo galimybes.

Artimiausios demonstracijos vyks Panevėžio ir Pasvalio rajonuose, atitinkamai 08.01 ir 08.03 dienomis. Pristatymai vyks nuo 13 iki 18 val. Ūkininkai gali apsilankyti bet kuriuo metu.

Taip pat, pagal orus ir galimybes kombainai bus demonstruojami Jurbarko ir Šakių rajonuose.

Dėl tikslios demonstracijos vietos kreipkitės į savo regiono EWA vadybininką arba telefonu 8-679-67300.

Besidomintiems – daugiau detalių apie „IDEAL“ kombainus čia.

Užsakymo Nr.  9551

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024
  Setupad-desktop-po tekstu

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos