Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Ūkis
Žemę supirkinės dar dvi naujos bendroves
Vilnius, sausio 21 d. Žemės ūkio investicijų ir vystymo bendrovė „Agrowill Group" sausio mėnesį įsteigė dvi naujas įmones „Žemės vystymo fondas 10" ir „Žemės vystymo fondas 22".

Žemės ūkio įmonės steigiamos siekiant didinti žemės plotus, kurie reikalingi bendrovės pagrindinėms veikloms - augalininkystei ir pienininkystei - plėtoti.

„Esame įsitikinę, kad tik stambūs ūkiai yra pajėgūs pelningai dirbti ir būti konkurencingi. Mūsų privalumas tas, kad turėdami žemės ūkio bendrovių grupę galime veikti pelningai ir išlaikyti balansą bei kompensuoti prastesniais metais pelno neatnešančias atskirų grupės ūkių veiklas", - sakė „Agrowill Group" generalinis direktorius Valentas Šulskis.

Žemės ūkio ekspertų vertinimu, Lietuvoje efektyvus ūkis gali egzistuoti tik tuomet, jei jeigu jo dispozicijoje yra mažiausiai 500 hektarų žemės ūkio naudmenų. Žemės ūkio bendrovėms dirbant pagal „Agrowill Group" sukurtą centralizuotą valdymo modelį, užtikrinamas finansinis saugumas, galimybės naudotis modernia technika ir kiti privalumai.

Šiuo metu „Agrowill Group" centralizuotai, padedant Vilniuje įsikūrusiems specialistams, valdo 14 ūkių Lietuvoje. Bendrovė planuoja tolesnę plėtrą Lietuvoje ir užsienyje - centralizuotą ūkių valdymo modelį perkelti į Rusiją, Moldovą ir kitas šalis.

Eltos inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos