Ūkis
Kaip gauti maksimalų derlių mažai išleidžiant

Akademija (Kėdainių r.). Padotnuvio kaime ūkininkaujantys tėvas ir sūnus Edmundas ir Egidijus Gikniai daugiau kaip dešimtmetį ūkyje taiko beariminę technologiją (naudoja tik diskinį skutiką).
Pasak Edmundo Gikniaus, studijuojančio agronomiją VDU Žemės ūkio akademijoje, ūkyje buvo susiduriama su problemomis – šiaudai neirdavo, o augalai sirgdavo pašaknio ligomis.
Problemoms spręsti ūkininkai pasirinko mikroorganizmų preparatus, kuriuos ne tik sėkmingai įterpia į dirvožemį jau 5 metus, bet ir patys pasiruošia.
Daugiau žr. agroakademija.lt
Taip pat šia tema skaitykite
-
Per Isos slėnį į savąjį kelią
2026-06-10 -
Besibaigiantis pasėlių deklaravimas: išvadų dar teks palaukti
2026-06-09 -
Daugiausiai apleistos žemės – rytinėje šalies dalyje
2026-06-05
Skaitomiausios naujienos
-
Kinai ruošia smūgį pasaulinei technikos rinkai
2026-05-18 -
Siūloma apmokestinti apleistą pensininkų žemę
2026-05-12 -
Koronos virusas persikelia į žemės ūkį
2026-05-22



(0)