Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Ūkis
E. Bėrontas – naujas „Agrochemos“ vadovas

Vilnius. Buvęs Nacionalinės mokėjimo agentūros vadovas Erikas Bėrontas paskirtas „Agrochemos“ generaliniu direktoriumi.

Vienos didžiausių šalyje trąšų prekybos ir agroverslo grupės „Agrochema“, valdančios UAB „Agrochema“, AB „Agrochema plius“ bei kitas bendroves, generaliniu direktoriumi paskirtas Erikas Bėrontas. Valdybos sprendimu, birželio 10 d. Darius Karpavičius atleistas iš bendrovių vadovo pareigų, pranešė bendrovė.

„Pakvietėme p. Eriką Bėrontą vadovauti vienoms stipriausių rinkoje agroverslo srities bendrovėms. Vertiname jo kompetenciją, vadybinius gebėjimus ir tikimės, kad naujasis vadovas suteiks bendrovėms impulsą augti, diegti inovacijas ir geriau patenkinti klientų poreikius“, - sako UAB „Agrochema“ ir UAB „Agrochema plius“ valdybos pirmininkas Gintaras Balčiūnas.

Bioversija 23 04 27

„Labai vertinu pasitikėjimą ir galimybę prisijungti prie tokios didelės ir stiprios komandos. Laukia dideli iššūkiai, šioje ketvirtosios pramonės revoliucijos epochoje turime būti pažangūs, optimalūs ir efektyvūs, siūlantys kokybiškus produktus ir paslaugas mūsų ūkininkams. Paskutiniai keli metai yra gana sudėtingi ūkininkams dėl klimatinių sąlygų, todėl ir mūsų stiprybė labai priklauso nuo ūkininkų tvirtumo. Mano patirtis žemės ūkio ir finansų sektoriuje leis rasti gerą supratimą ir bendradarbiavimą su ūkininkais, turėsime peržvelgti strateginius bendrovių tikslus, įsivertinti kainodarą, siūlyti rinkai kokybišką ir platų lietuviškos produkcijos bei paslaugų asortimentą“, – teigia naujai paskirtasis vadovas E. Bėrontas.

Prieš ateidamas į „Agrochemos“ įmonių grupę, E. Bėrontas nuo 2014 m. dirbo Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos direktoriumi.

MŪ inf. 

  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos