Basf 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Žemės ūkio duomenų centrui vadovaus A. Juozaponis
ŽŪM nuotr.

Vilnius. Naujuoju Žemės ūkio duomenų centro generaliniu direktoriumi, atrinktas komisijos, kurios daugumą sudarė nepriklausomi šio centro valdybos nariai, tapo Algirdas Juozaponis. Darbą jis pradės balandžio 9 dieną.

„Naujasis direktorius turi itin reikalingos patirties vadovavimo ir finansų srityse, kuri, tikimės, pravers dirbant visam šalies žemės ūkio sektoriui reikšmingos įmonės vadovo pareigose. Linkiu direktoriui sėkmės užtikrinant tvarią, efektyvią ir pelningą Žemės ūkio duomenų centro veiklą“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.

Atranką laimėjęs A. Juozaponis sako, kad jo įmonių valdymo, finansų kontrolės ir bendradarbiavimo su suinteresuotomis šalimis patirtis bus naudinga ŽŪDC veikloje.

Bioversija 2024 04 15 m7

„Prisijungti prie ŽŪDC komandos mane motyvavo galimybė diegti inovatyvius sprendimus žemės ūkio skaitmenizacijos srityje, taip gerinant paslaugų kokybę.

Valstybei svarbių funkcijų įgyvendinimo ir veiklos efektyvumo užtikrinimas, suderinant suinteresuotųjų šalių lūkesčius ir poreikius, yra pagrindiniai man ir įmonei keliami uždaviniai“, – teigia naujasis ŽŪDC vadovas.

Vilniaus universitete ekonomikos magistro laipsnį įgijęs A. Juozaponis turi 18 metų darbo patirtį skirtingose valstybės valdomose energetikos sektoriaus grupių įmonėse, iš jų 12 metų – vadovaujančiose pozicijose ir kolegialiuose organuose (UAB „EPSO-G“ finansų direktorius, AB „Litgrid“ ir „Amber Grid" valdybos narys ir pirmininkas, UAB „Energijos tiekimas“ generalinis direktorius).

Šiuo metu A. Juozaponis taip pat yra UAB „Vilniaus viešasis transportas“ valdybos narys ir Audito komiteto pirmininkas.

Šaltinis: ŽŪM
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos