Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Spaudos centras
Vyriausybė nurašė 2,1 mln. eurų žemės ūkio bendrovių skolų

Vilnius. Vyriausybė trečiadienio posėdyje nusprendė pripažinti beviltiškomis kelių bendrovių 2,1 mln. eurų skolas ir paskolas. Didžiausia skola tenka jau likviduotai akcinei bendrovei „Vingriai“ – 1,97 mln. eurų.

Finansų ministerija nurodo, kad „Vingriams“ buvo teiktos paskolos su valstybės garantija. Nepatvirtinus restruktūrizavimo plano, bendrovei buvo iškelta bankroto byla, įmonė likviduota.

Tarp kitų bendrovių, kurių skolos pripažįstamos beviltiškomis, yra Daukantiškių žemės ūkio bendrovė (18,5 tūkst. eurų), Atkočių žemės ūkio bendrovė (46,7 tūkst. eurų), Josvainių žemės ūkio bendrovė – 54,3 tūkst. eurų, Paparčių žemės ūkio bendrovė (35,6 tūkst. eurų) ir „Aušrinė“ (704 eurai). 

Bioversija 23 04 27

Žemės ūkio bendrovių skolos susidarė dėl iki galo negrąžintų lėšų dėl 1993-1994 metais įsigytų dyzelinių degalų už Pasaulio banko lėšas. Bendrovės likviduotos.

Pripažinti beviltiškomis siūlyta paskolas ir skolas, kurios atitinka įstatymą – valstybės skolininkas yra likviduotas arba praėjus daugiau kaip vieniems metams nuo tos dienos, kurią buvo pradėti išieškojimo veiksmai, nerasta valstybės skolininko turto arba rastas turtas yra nelikvidus. 

BNS inf.

  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos