Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
Veterinarijos tarnyba stiprina bendradarbiavimą su mokslininkais

Vilnius. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) stiprina bendradarbiavimą su šalies akademine bendruomene – šią savaitę pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU), siekiant glaudesnės socialinės partnerystės veterinarijos mokslo ir praktinės veiklos srityse.

Neterminuotą institucijų bendradarbiavimo susitarimą šį pirmadienį savo parašais patvirtino VMVT direktorius Darius Remeika ir l. e. VDU Žemės ūkio akademijos kanclerio pareigas Antanas Maziliauskas.

Pagal šią sutartį šalys įsipareigojo plėtoti įvairiapusį abiejų institucijų bendradarbiavimą, nuolat keistis informacija ir intelektiniais bei organizaciniais resursais. Numatoma organizuoti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mokomąsias praktikas bei pritaikyti jų žinias VMVT, siūlyti studijų programoms ir bakalauro bei magistro baigiamiesiems darbams su VMVT veikla susijusias temas, pagal galimybes pritraukti darbui VDU studijas baigusius absolventus. Taip pat pagal poreikį bus inicijuojami ir įgyvendinami įvairūs bendri projektai, organizuojamos mokslinės-praktinės konferencijos, seminarai, mokymai ir kiti institucijų veiklos renginiai.

Bioversija 22 02 02

Vytauto Didžiojo universitetas laikomas vienu geriausių Lietuvos ir pasaulio universitetų, yra plačiausios aprėpties aukštoji mokykla Lietuvoje, atliekanti ypatingą vaidmenį Lietuvos ir viso Baltijos regiono bei Europos intelektualinėje bei kultūrinėje erdvėje.

VMVT, pasirašydama šią sutartį, tęsia bendradarbiavimo su akademine bendruomene tradiciją. Šiuo metu Tarnyba aktyviai bendradarbiauja ir dirba su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija, bendradarbiavimo susitarimus pasirašiusi ir su Vilniaus universitetu, Kauno technologijos universitetu bei Mykolo Romerio universitetu.

VMVT inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar ganote melžiamas karves?
Visos apklausos