Basf m1 2024 06 14
Spaudos centras
Startuoja profesionaliajam naudojimui skirtų žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė

Jonava. Startuoja žemės ūkio prekių elektroninė parduotuvė, kurioje parduodami profesionaliajam naudojimui skirtų trąšų, sėklų, augalų apsaugos produktai, kuriems įsigyti reikia ūkininko pažymėjimo.

Elektroninėje parduotuvėje galima rasti daugiau kaip 100 prekių, skirtų tiek mažiems, tiek didžiausiems šalies ūkiams.

Čia veiks ir ūkininkų savitarna, kurioje jie galės matyti bendradarbiavimo su bendrove istoriją, taip pat stebėti grūdų supirkimo kainas, gauti parduotų grūdų laboratorinių tyrimų kvitus, apmokėti sąskaitas. Parduotuvės adresas – www.eagrochema.lt.

Bioversija 2024 04 26 m7

„Norime paneigti mitą, kad žemės ūkis uždaras ir konservatyvus sektorius. Žengiame gilyn į elektroninę erdvę, daugelį savo prekių ūkininkams siūlome įsigyti internetu bet kuriuo paros metu, būnant laukuose ar pakeliui į juos“, – sako „Agrochemos“ komercijos direktorius Gerardas Brazaitis.

„Prognozuojame, kad tarp ūkininkų populiariausios prekės ir elektroninėje parduotuvėje bus lietuviška amonio salietra ir mūsų gaminamos skystosios azoto trąšos, kurias klientai galės užsisakyti su pristatymu arba atsiimti mūsų prekybos vietose“, – pasakoja G. Brazaitis.

Parengta: pagal „Agrochema“ inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024
Setupad-desktop-po tekstu

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos