Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Spaudos centras
Pieno produktų mišinių bendrovė investuoja į plėtrą Azijoje ir Afrikoje

„Citadele“ bankas suteikė 1,2 milijonų eurų paskolą bendrovei „Litamilk“, kuri gamina aukštos pridėtinės vertės inovatoriškus pieno produktų mišinius. Banko suteiktą paskolą įmonė skirs intensyviai plėtrai Azijos bei Afrikos rinkose. Planuojama plėsti partnerių tinklą bei pristatyti produktus Nigerijoje, Maroke bei Saudo Arabijoje.

„Džiaugiuosi, kad ir šiuo sudėtingu metu yra įmonių, kurios veikia pilnu pajėgumu ir aktyviai plečia savo veiklą. Neabejoju, kad mūsų suteiktas finansavimas padės „Litamilk“ aktyviau plėsti veiklą ir suteiks dar daugiau galimybių vystyti unikalius produktus“, – sako Darius Burdaitis, „Citadele“ Verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovas.

Bendrovė „Litamilk“ padeda ledų, šokoladų, konditerijos ir kitiems maisto gamintojams visame pasaulyje rasti geriausius žaliavų pirkimo ir paskirstymo sprendimus. Bendrovės tyrėjų komanda įsigilina į partnerio gaminamų produktų receptūras bei naudojamas žaliavas ir sukuria produktus, kurie leidžia sumažinti perteklinį žaliavų naudojimą, ir taip padidinamas gamybos efektyvumas.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

„2019 m. mūsų įmonei buvo spartaus augimo metai. Mūsų komandai, panaudojus naujausias technologijas, pavyko sukurti receptūras, su kuriomis išsiskiriame pasaulinėje rinkoje. Tokių žmonių dėka galime tobulėti ir augti. Taip pat praplėtėme mūsų partnerių, kuriems įrodėme, kad esame patikimi tiekėjai, ratą. Šiandien esame didžiausia tokių specializuotų pieno produktų tiekėja Baltijos šalyse. Neabejoju, kad nauja finansinė injekcija leis mums sustiprinti lyderio poziciją,“ – sako „Litamilk“ generalinė direktorė Kotryna Uleckaitė.

Daugiau nei 90% „Litamilk“ gaminamų produktų yra eksportuojama į Afrikos šalis, Azijos regioną, Okeaniją, Afriką, Arabų šalis. 2019 m. „Litamilk“ pajamos buvo 74% didesnės nei 2018-aisiais ir sudarė 20,8 mln. eur. 

„Citadele“ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos