Basf 29 05 23 Basf 2023 05 29 m1
Spaudos centras
Pirmoji skolinimosi platforma, per kurią suteikta 15 mln. eurų paskolų

 „Pirmieji 10 mln. eurų per mūsų platformą suteikti per beveik dvejus metus, o išduoti kitus 5 mln. eurų pakako tik 5 mėnesių. Tai rodo, kad mūsų strategija edukuoti rinką, investuoti į platformos saugumą ir paprastumą bei klientams siūloma kainodara jau duoda vaisių“, – sako valdybos pirmininkas Evaldas Remeikis

Reikšmingos įtakos sparčiam „Paskolų klubo“ augimui turėjo geresnė paskolos kaina: remiantis Lietuvos banko 2017 m. IV ketvirčio statistika, paskolos kaina klientui „Paskolų klube“ su visais mokesčiais buvo 32 proc. mažesnė nei kitose kreditų įstaigose ir net 20 proc. mažesnė nei vidutinė kaina tarp tarpusavio skolinimosi platformų. Paskolos iš viso suteiktos 4 300 žmonių. Vidutinis suteiktos paskolos dydis yra 2 500 eurų, vidutiniškai skolinamasi 48 mėnesiams, dažniausiai būsto remontui ir vartojimo išlaidoms. Sparčiai auga refinansavimo paslauga, pradedamos refinansuoti kredito kortelių paskolos.

Dabar sulaukta daugiau kaip 4 300 aktyvių investuotojų  dažniausiai investuoja vyrai. Vidutinė investuota suma siekia 3 500 eurų. Per mažiau nei 2,5 veiklos metų investuotojams išmokėjo 1,5 mln. palūkanų. Vidutiniškai investuotojai investavo už 18 proc. palūkanas. Užtikrinimo fondu, kuris padeda sumažinti investavimo riziką, naudojasi apie 20 proc. investuotojų. Didžiausia vieno investuotojo investuota suma viršija 350 tūkst. eurų.

Bioversija 23 04 27

 2018 metais „Paskolų klubas“ tikisi tarpininkauti per platformą išduodant 14 mln. eurų vartojimo kreditų paskolų gavėjams ir tuo būdu pasiekti bendrą 25 mln. eurų suteiktų paskolų sumą. „Vienas iš mūsų lūkesčių – pradėti bendradarbiauti su instituciniais investuotojais, kai tik įstatymas neribos investavimo į vartojimo paskolas juridiniams asmenims. Šiuo metu koncentruojamės į vartojimo kreditų išdavimo apimčių didinimą Lietuvoje, paskolų išdavimo rizikos vertinimo tobulinimą, skolų išieškojimo efektyvinimą ir platformos vystymą, atsižvelgiant į vartotojų poreikius“, – sako E. Remeikis

 „Paskolų klubas“ – vienintelė Lietuvos tarpusavio skolinimo įmonė, turinti elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Dar vienas platformos privalumas – investuotojams suteikiama galimybė investuoti mažesne rizika pasinaudojus Užtikrinimo fondu. Kaip įprasta užsienyje veikiančiose tarpusavio skolinimo platformose, „Paskolų klubas“ neatskleidžia investuotojo ir paskolos gavėjo duomenų, savo nariams užtikrina mokėjimus realiu laiku. Į informacines technologijas „Paskolų klubas“ jau investavo 850 tūkst. eurų, o 2018 m. pabaigoje šios investicijos turėtų pasiekti 1 mln. eurų.

  Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14 + padovanok tėčiui mob

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate planuojamą mokesčių pertvarką?
  Visos apklausos