Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Spaudos centras
Kaimo reikalų komitetas pritarė tikslinamam valstybės biudžeto projektui

Vilnius. Seimo Kaimo reikalų komitetas gegužės 26 d. posėdyje svarstydamas tikslinamą 2021 m. valstybės biudžeto projektą, pritarė papildomų 450 tūkst. eurų skyrimui Lietuvos socialinių mokslų centrui, kuriam priklauso ir buvęs Lietuvos agrarinės ekonomikos institutas, po reorganizacijos tapęs Ekonomikos ir kaimo vystymo institutu.

Skyrus trūkstamas lėšas Lietuvos socialinių mokslų centrui, būtų sėkmingai užbaigtos centro reorganizacijos procedūros, išsaugotas būtinas Ekonomikos ir kaimo vystymo instituto mokslo darbuotojų ir tyrėjų skaičius, gerinama atliekamų tyrimų kokybė.

Svarstymo metu buvo pritarta ir grupės Seimo narių pasiūlymui tikslinamame 2021 m. valstybės biudžete papildomai numatyti 20 mln. eurų specialiajai vietinės reikšmės žvyrkelių asfaltavimo programai.

Bioversija 22 08 31

Komitetas atkreipė dėmesį į tai, kad 2021 m. dėl skirtingo Lietuvos kaimo plėtros 2014–2022 m. ir 2023–2027 m. programų Europos Sąjungos ir bendrojo finansavimo lėšų santykio bei EURI fondo lėšų skyrimo numatoma nepanaudota 7,473 mln. eurų bendrojo finansavimo lėšų suma turėtų būti palikta žemės ūkio ministro valdymo srities priemonėms finansuoti, o ne perskirstyta kitiems asignavimų valdytojams mažinant Žemės ūkio ministerijai skirtus asignavimus.

Atsižvelgdami į tai, komiteto nariai nusprendė prašyti Finansų ministerijos, bendradarbiaujant su Žemės ūkio ministerija, perskirstyti šias lėšas papildomiems Žemės ūkio ministerijos ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos poreikiams finansuoti.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija