Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Nutrauktas „Rietavo veterinarinės sanitarijos“ bankrotas

Klaipėda. Taikiai susitarus su kreditoriais dėl skolų grąžinimo teismas nutraukė gyvūnų gaišenų utilizavimo bendrovės „Rietavo veterinarinė sanitarija“ bankroto bylą ir leido jai tęsti veiklą.

Klaipėdos apygardos teismas spalio 24 dieną bylą nutraukė patvirtinus bendrovės taikos sutartį su septyniais kreditoriais.

„Teismas nutaria patvirtinti šalių pasirašytas taikos sutartis. Įsiteisėjus teismo nutarčiai dėl bankroto bylos nutraukimo įsigalioja teismo patvirtinta taikos sutartis“, – rašoma nutartyje.

Bioversija 2024 04 15 m7

Jos duomenimis, rugsėjį bendrovė sumokėjo 178,4 tūkst. eurų skolų 21 kreditoriui. Likę – vienas fizinis asmuo ir įmonės „Cross financing company“, „Arvi ir Ko“, „EDS Invest 4“, „Energijos skirstymo operatorius“, „Gjensidige“ ir „Bioprolit“ –  susitarė dėl skolos atidėjimo, jos suma nenurodoma.

„Kreditoriai sutinka suteikti bendrovei nuolaidų, atidėdami skolų mokėjimo terminus, ir prašo nutraukti bankroto bylą, o bendrovė įsipareigoja padengti kreditorių finansinius reikalavimus“, – nurodė teismas.

Bankroto byla bendrovei iškelta 2020 metų pabaigoje teismui konstatavus, kad tų metų liepą skolos siekė 16,9 mln. eurų. Pernai dalis kreditorių bandė bankrutuojančią įmonę restruktūrizuoti, tačiau teismas šio prašymo balandį netenkino ir ji pripažinta likviduojama dėl bankroto.

Birželį įmonė atiteko vienai iš kreditorių – verslo konsultacijų ir apskaitos bendrovei „Cross financing company“ (buvusi „Eurocash LT“), kuriai buvo įkeista 2,7 mln. eurų vertės bendrovės akcijų.

Šaltinis: BNS
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos