Basf 23 01 02 Basf 2023 01 02 m1 +Rovaltra 2023 02 02
Spaudos centras
Nutrauktas „Rietavo veterinarinės sanitarijos“ bankrotas

Klaipėda. Taikiai susitarus su kreditoriais dėl skolų grąžinimo teismas nutraukė gyvūnų gaišenų utilizavimo bendrovės „Rietavo veterinarinė sanitarija“ bankroto bylą ir leido jai tęsti veiklą.

Klaipėdos apygardos teismas spalio 24 dieną bylą nutraukė patvirtinus bendrovės taikos sutartį su septyniais kreditoriais.

„Teismas nutaria patvirtinti šalių pasirašytas taikos sutartis. Įsiteisėjus teismo nutarčiai dėl bankroto bylos nutraukimo įsigalioja teismo patvirtinta taikos sutartis“, – rašoma nutartyje.

Bioversija 23 01 16

Jos duomenimis, rugsėjį bendrovė sumokėjo 178,4 tūkst. eurų skolų 21 kreditoriui. Likę – vienas fizinis asmuo ir įmonės „Cross financing company“, „Arvi ir Ko“, „EDS Invest 4“, „Energijos skirstymo operatorius“, „Gjensidige“ ir „Bioprolit“ –  susitarė dėl skolos atidėjimo, jos suma nenurodoma.

„Kreditoriai sutinka suteikti bendrovei nuolaidų, atidėdami skolų mokėjimo terminus, ir prašo nutraukti bankroto bylą, o bendrovė įsipareigoja padengti kreditorių finansinius reikalavimus“, – nurodė teismas.

Bankroto byla bendrovei iškelta 2020 metų pabaigoje teismui konstatavus, kad tų metų liepą skolos siekė 16,9 mln. eurų. Pernai dalis kreditorių bandė bankrutuojančią įmonę restruktūrizuoti, tačiau teismas šio prašymo balandį netenkino ir ji pripažinta likviduojama dėl bankroto.

Birželį įmonė atiteko vienai iš kreditorių – verslo konsultacijų ir apskaitos bendrovei „Cross financing company“ (buvusi „Eurocash LT“), kuriai buvo įkeista 2,7 mln. eurų vertės bendrovės akcijų.

Šaltinis: BNS
Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Kaip jūsų ūkį paveikė 2022-ųjų infliacija?
Visos apklausos