Basf 20 03 23 Basf 2023 03 20 m1
Spaudos centras
Matininkams ir geodezininkams kvalifikacijos pažymėjimų išduodama mažiau

Vilnius. Geodezininkų ir matininkų kvalifikacijos egzaminus rengianti bei kvalifikacijos pažymėjimus išduodanti Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) šiemet per 8 mėnesius išdavė tik 30 tokių pažymėjimų: 14 matininko kvalifikacijos pažymėjimų ir 16 geodezininko kvalifikacijos pažymėjimų.

Vykdydama matininkų ir geodezininkų veiklos ir kvalifikacijos kėlimo priežiūrą pernai per visus metus NŽT išdavė 63 (32 matininko ir 31 geodezininko) kvalifikacijos pažymėjimus. Tai buvo mažiausias išduotų naujų kvalifikacijos pažymėjimų skaičius per dešimtmetį.

Naujai išduodamų kvalifikacijos pažymėjimų skaičius mažėjo dėl nepakankamo dalyvių pasirengimo ir karantino ribojimų.

Bioversija 23 01 16 + Agrokoncernas 23 02 06

Iki 2020 m. kasmet NŽT surengdavo ne mažiau kaip keturis kvalifikacinius egzaminus. Pernai tokie egzaminai buvo surengti tris kartus, o šiemet geodezininko ir matininko kvalifikacijos egzaminai jau buvo surengti du kartus. Tačiau dėl nepakankamo dalyvių pasirengimo egzaminų rezultatai buvo prasti ir pažymėjimus gavo kur kas mažiau asmenų, nei buvo norinčių juos gauti.

2021 m. rugsėjo pradžioje buvo 2119 galiojančių matininko kvalifikacijos pažymėjimų ir 1524 galiojančių geodezininko kvalifikacijos pažymėjimų.

NŽT inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ar reikėtų riboti žemės ūkio paskirties žemės įsigijimą?
Visos apklausos