Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Spaudos centras
„Linas Agro Group“ taps „Akola group“
Asociatyvi Freepik (rawpixel.com) nuotr.

Vilnius. Žemės ūkio ir maisto pramonės grupė „Linas Agro Group“ keis pavadinimą į „Akola group“.

Bendrovės valdybos pirmininkas Darius Zubas teigia, kad jį keisti nutarta per pastaruosius kelerius metus įsigijus naujų įmonių ir išsiplėtus veikloms. 

„Šiandien mūsų veikla apima maisto produktų gamybos grandinę nuo lauko iki stalo, todėl norime, kad ir mūsų pavadinimas būtų universalus, apimantis platų mūsų vykdomų veiklų spektrą“, – pranešime teigia D. Zubas.

Bioversija 2024 07 09 m7

Anot jo, su nauju pavadinimu taip pat žadama plėstis užsienyje: „Vis didesnes perspektyvas matome maisto gamybos plėtroje – naujų maisto produktų ir prekių ženklų kūrime bei jų įsitvirtinime Vakarų Europos ir tolimesnių šalių rinkose.“

Bendrovė aiškina, kad „Akola“ reiškia autentiškas žinias apie žemę – tai šios frazės anglų kalba trumpinys (angl. Authentic knowledge of the land’s alphabet). Prekių ženklas jau žinomas „Linas Agro Group“ investuotojams ir akcininkams – 68,23 proc. bendrovės akcijų valdo Danijos „Akola ApS“.

Akcininkai dėl valdybos siūlymo keisti pavadinimą turėtų apsispręsti spalio 27-ąją, penktadienį per „Nasdaq“ Vilniaus biržą, pranešė „Linas Agro Group“.

„Linas Agro Group“ valdo didžiausią Baltijos šalių žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupę, kurią sudaro 69 pavaldžios ir 2 asocijuotos įmonės.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
Visos apklausos