Basf A1 2024 07 01 Basf m1 2024 07 01
Spaudos centras
„Linas Agro Group“ pardavė įmones Rusijoje
Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Vilnius. Lietuvos žemės ūkio, maisto gamybos ir prekybos bendrovė „Linas Agro Group“ dvi Rusijos pašarų priedų gamybos įmones „Vitomek“ pardavė Rusijos nekilnojamojo turto bendrovei „Aventus Finance“, skelbia leidinys „Vedomosti“.

Pasak Lietuvos grupės, sutartys dėl įmonių pardavimo pasirašytos liepos 25-ąją, o jų pirkėjai – Rusijos įmonės, tačiau šalių susitarimu jos neskelbiamos. 

„Linas Agro Group“ finansų direktorius Mažvydas Šileika ketvirtadienį pranešime sakė, kad dvi įmonės Rusijoje jau parduotos ir užregistruotos pirkėjo vardu. 

Bioversija 2024 07 09 m7

„Linas Agro Group“ pranešė, kad gavo Baltarusijos konkurencijos priežiūros institucijos leidimą parduoti jos valdomą premiksų gamybos įmonę „Belfidagro“, o jos 89 proc. akcijų pirkėja yra Rusijos įmonė, tačiau nei ji, nei sandorio suma neskelbiama. 

Pasak M. Šileikos, sandorį planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos. 

Balandį „Linas Agro Group“ pranešė planuojanti pasitraukti iš Rusijos ir Baltarusijos. Rugpjūčio pabaigoje grupė skelbė už 7,5 mln. Eur parduodanti tris įmones – dvi „Vitomek“ vardu registruotas bendroves Rusijoje ir „Belfidagro“ Baltarusijoje.

Parengta: pagal BNS inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kas dar, be uždarbio, skatina ūkininkauti?
  Visos apklausos