Basf m1 2024 06 14
Spaudos centras
Lietuvos ekologiško maisto įmonė verslą plėtoja Vokietijoje
Asociatyvi freepik.com nuotr.

Vilnius / Berlynas. Ekologiško maisto gamintojos „AUGA group“ produkcija pradėta prekiauti Vokietijos internetinėje ir fizinėse maisto prekių parduotuvėse. Įmonė taip pat pasirašė du susitarimus dėl ekologiškų produktų gamybos privačioms etiketėms.

„Vokietija visada buvo viena prioritetinių „AUGA group“ eksporto rinkų – ji ne tik turi vieną didžiausių pasaulyje ekologiškų maisto produktų rinką, bet ir yra visapusiškai didžiausia rinka Europoje su 80 mln. gyventojų, didžiausiais mažmeniniais tinklais, kurie veikia ne tik Vokietijoje, bet ir kitose šalyse“, – teigia „AUGA group“ ekologinių produktų vystymo ir komercijos vadovas Laurynas Miškinis.

„AUGA group“ pagamintomis sriubomis elektroninė maisto parduotuvė „Flink“ šiuo metu prekiauja Vokietijoje, o artimoje ateityje planuoja pradėti jų prekybą ir Olandijoje.

Bioversija 2024 04 26 m7

Ekologiškus produktus parduodančiam Berlyno fizinių parduotuvių tinklui „LPG biomarkt“ įmonė tiekia ekologiškas sriubas. 

„AUGA group“ duomenimis, 2022 m. pasiekti nauji susitarimai su Vokietijos klientais padidino galutiniam vartojimui skirtų produktų pardavimus šioje rinkoje 3 kartus.

Prognozuojama, kad šiais metais Vokietija taps antra galutinių produktų eksporto rinka po JAV.

Parengta: pagal „AUGA group“ inf.
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
  Visos apklausos