Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Spaudos centras
Lengvinamas grynųjų pinigų išsiėmimas

„Sonect“ yra „Fintech“ platforma iš Šveicarijos, leidžianti vartotojams išsiimti grynuosius pinigus be bankomato paslaugų – dažniausiai iš smulkiųjų verslininkų (kavinių, parduotuvėlių, vaistinių, ir t.t.). Platforma padeda vietos verslams burti bendruomenes ir pasiekti daugiau naujų klientų.

Šveicarijos startuoliui prireikė vos 18 mėnesių, kad taptų didžiausiu grynųjų pinigų išėmimo tinklu savo šalyje. Dabar įmonė yra pasiruošusi žengti į naujas rinkas Europoje ir už jos ribų. Lietuvos banko išduota elektroninių pinigų įstaigos licencija suteikia bendrovei galimybę veikti visose EEE valstybėse ir atitinkamai žymi plėtros visoje Europoje pradžią.

Bankams visame pasaulyje masiškai atsisakant bankomatų, grynųjų pinigų išėmimas tampa vis problematiškesnis. „Sonect“ šią problemą siekia spręsti sudarydama klientams galimybę grynuosius pinigus išsiimti, įnešti ir pervesti bet kurioje tinkle dalyvaujančioje įmonėje, ar tai būtų kavinė, vaistinė, ar bet kuri kita grynuosius pinigus priimanti vieta.

Bioversija 22 08 31

Lietuva taps pagrindine „Sonect“ būstine Europoje. Dėl palankių Lietuvos banko suteiktų sąlygų ir didelio talentingų specialistų, kurie talkins kolegoms Šveicarijoje, skaičiaus Lietuva, pasak įmonės atstovų, yra optimaliausias centras plėtrai Europoje. Per ateinančius kelerius metus „Sonect“ tikisi suformuoti 20 specialistų komandą, kuri prisidės prie šiuo metu „Sonect“ dirbančių 30 darbuotojų.

„Investuok Lietuvoje" inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija