Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Kurie autoservisai dirba karantino metu?

Vilnius. Dėl koronaviruso plitimo šalyje paskelbus karantiną, keliuose automobilių srautas sumažėjo. Tačiau kaip elgtis, jeigu vairuotojui šiuo sudėtingu metu prireiktų mechanikų pagalbos? Be to, itin svarbu greitai reaguoti į greitosios pagalbos ar policijos automobilių bei kurjerių automobilių gedimus. Dėl esamos padėties šių transporto priemonių krūvis ypač išaugo. Tad natūralu, kad kyla klausimas, kur remontuoti automobilį jam sugedus.

Pagrindinė problema, su kuria susiduria automobilių savininkai – informacijos trūkumas. Tik dalis autoservisų yra nurodę, kaip ir kokiomis sąlygomis jie dirba. Paieškos procesą taip pat apsunkina ir informacijos perteklius internete. Kaip išvengti rūpesčių, ieškant remonto dirbtuvių karantino metu?

„Dabar ypač aktuali informacija – autoservisų darbo laikas karantino metu, todėl vairuotojai „Motointegrator.com“ platformoje galės matyti autoservisų darbo laiką realiu laiku. Taip pat naudojantis šia platforma jie keliais paprastais žingsniais galės užsiregistruoti ir į autoservisą. Šioje sistemoje nurodomas ne tik autoserviso adresas ar darbo laikas, bet ir specializuoti darbai ar net tikslios darbų kainos“, – teigia „Motointegrator.com“ atstovas Robertas Tamulevičius.

Bioversija 2024 04 15 m7

Automobilio savininkas norėdamas užsiregistruoti į autoservisą turi užpildyti ir išsiųsti trumpą formą, kurioje būtų nurodyta konkreti paslauga ir norima apsilankymo data bei laikas.

„Vairuotojai užsiregistruoti apsilankymui gali ne tik internetu, bet ir savarankiškai susisiekę su autoservisu platformoje nurodytais autoserviso kontaktais. Jei kyla klausimų kaip pasinaudoti platforma ar nepavyksta susisiekti su konkrečiu autoservisu, praneškite apie tai mūsų konsultantams, pasinaudoję svetainėje esančia kontaktine informacija“, – sako R. Tamulevičius.

Jeigu vairuotojas nori būti tikras, kad pasirinko gerą autoservisą savo automobiliui, šioje sistemoje gali perskaityti kitų vairuotojų atsiliepimus apie atliktas paslaugas. Taip pat ir jis gali palikti atsiliepimą apie apsilankymą autoservise ir padėti kitiems vairuotojams priimti teisingą sprendimą.

Motointegrator.com inf.

  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos