Basf A1 2024 05 28 Basf m1 2024 05 28
Spaudos centras
Konsultavimo tarnybai oficialiai vadovauti pradėjo S. Cironka
Saulius Gintas Cironka (Egidijaus Vilkevičiaus nuotr., LŽŪKT)

Akademija (Kėdainių r.). Šiandien Konsultavimo tarnyboje oficialiai pradėjo dirbti naujai išrinktas direktorius Saulius Gintas Cironka.

Anot Petro Puskunigio, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos (LŽŪBA), kuri yra viena iš Konsultavimo tarnybos dalininkių, vicepirmininko, renkant naująjį vadovą vieni iš svarbiausių atrankos kriterijų nuo pat pradžių buvo tai, kad asmuo būtų šios srities specialistas ir turėtų patirties.

„Rinkome iš 77 kandidatų, iš kurių atrinkta 13, iš jų – dar 3, paskui 2. O dabar pagaliau galime pasveikinti Saulių Cironką tapus šios žemdirbiams reikalingos institucijos direktoriumi“, – naująjį vadovą sveikino P. Puskunigis.

Bioversija 2024 04 26 m7

LŽŪBA generalinio direktoriaus Jono Sviderskio teigimu, S. Cironka – geriausias kandidatas, koks galėjo būti.

„Sauliaus Cironkos paskyrimas ir grįžimas į Konsultavimo tarnybą užsitęsė per ilgai, bent jau mes taip manome. Bet tai geriausias pasirinkimas. Kelias, kurį teks eiti, dabar tikriausiai bus lengvesnis ir ryškesnis, nes su S. Cironka kolektyvui jau teko dirbti“, – sakė J. Sviderskis ir linkėjo naujajam Konsultavimo tarnybos direktoriui „gero agresyvumo“.

Lietuvos ūkininkų sąjungos vicepirmininkė, Ignalinos skyriaus pirmininkė Marijona Lukaševičienė teigė, kad laikotarpis, kol rinktas naujasis vadovas, buvo išties sunkus.

„Galiu pasakyti, kad tie 9 mėnesiai nebuvo tokie lengvi, reikėjo daug spręsti ir apsispręsti. Galvojame, kad pasirinkome geriausią variantą, patikimą žmogų. Prisiimame didelę atsakomybę, nes nusprendėme visi. Pasirinkimas buvo tiek Lietuvos ūkininkų sąjungos, tiek Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos“, – produktyvaus darbo linkėdama sakė Marijona Lukaševičienė.

„Buvo sunkių laikų, gandų, bet atsilaikėme ir judame pirmyn. Esame matomi ir girdimi rajonuose. (...) Vadovui linkiu biurokratinę mašiną paversti vienminčių bendruomene, kad visi judėtume viena kryptimi. Ūkininkams jūsų reikia kaip deguonies. Juk ateina žaliasis kursas, nauji įsipareigojimai.

Svarbu, kad jūsų paslaugos padėtų išgyventi, tapti išmintingiems, draugiškiems gamtai, o balansai pernelyg nenukentėtų. Tokie lūkesčiai. Konsultavimo tarnyba turi didelę pridėtinę vertę“, – sakė Kauno rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Maciulevičius, kuris taip pat ragino semtis patirties užsienyje ir ja dalytis su ūkininkais.

Naujasis Konsultavimo tarnybos direktorius S. Cironka susirinkusiesiems dėkojo už pasitikėjimą. Anot jo, konkurentų nuolat daugėja, bet viską lemia tai, kaip dirbama.

„Konkurentų turime daug ir jų daugėja, bet tik mūsų kokybiškas darbas leis klientams daryti nepriklausomus pasirinkimus. Tai, kaip mus vertins, priklausys nuo to, kiek žinosime, kaip greitai pagelbėsime, valdysime technologijas, pateiksime klientams patikimus ir tvirtus atsakymus. Taigi, viskas mūsų rankose ir darbuose“, – sakė jis ir pridūrė, kad dabar Konsultavimo tarnyba žengia į naują etapą, kuriame yra galimybė pratęsti savo istoriją naujus puslapius užpildant gerais darbais.

Šaltinis: manoūkis.lt inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos