Basf 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Keičiasi „Linas Agro“ vadovas
„Linas Agro“ generalinis direktorius Jonas Bakšys

Vilnius. Žemės ūkio, maisto gamybos ir prekybos grupės „Akola group“ bendrovės „Linas Agro“ generalinį direktorių Tomą Pučkį keičia Jonas Bakšys, iki šiol dirbęs įmonės finansų direktoriumi.

Naujojo direktoriaus teigimu, ir toliau bus siekiama išlaikyti lyderystę žemės ūkio rinkoje, kurti ilgalaikę vertę ir būti arčiau savo kliento – žemdirbio ir jo ūkio.

„Šalia stabilios augimo krypties, nuolat ieškome naujų, inovatyvių sprendimų, kurie leistų žemės ūkio verslui plėtotis ir augti sparčiai bei tvariai. Skaitmenizacija ir inovacijos šioje rinkoje – būtinos, sėkmingam verslo ateities vystymui. Sieksime ir šioje srityje būti patikimiausiais žemdirbių partneriais“, – sako J. Bakšys.

Bioversija 2024 04 15 m7

J. Bakšys „Akola group“ dirba daugiau kaip 20 metų. Jis buvo grupės įmonės finansų direktoriumi Ukrainoje,  vėliau buvo atsakingas už „Linas Agro“ Baltijos šalių įmonių veiklą ir „Acola Group“ verslo plėtrą.

Šiuo metu jis taip pat yra „Linas Agro“ priklausančių bendrovių „Dotnuva Baltic“,  „Dotnuva Seeds“ bei „Geoface“ generalinis direktorius. 

Parengta: pagal „Linas Agro“ inf.
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
Visos apklausos