BASF A1 2024 06 19 Basf m1 2024 06 19
Spaudos centras
Italijos įmonei leista įgyti „Rietavo veterinarinę sanitariją”
Asociatyvi Unsplash (Tord Romundstad) nuotr.

Vilnius. Konkurencijos taryba leido Italijos šalutinių gyvūninių produktų surinkimo bendrovei SAPI kartu su Lietuvos įmonėms „Imlitex Holdings“ bei „Duetra“ netiesiogiai įgyti bendrovę „Rietavo veterinarinė sanitarija“ ir Latvijos žuvies atliekų perdirbimo bendrovę „Reneta“.

„Numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose“, – pranešė taryba. 

Po 100 proc. „Rietavo veterinarinės sanitarijos“ ir „Renetos“ akcijų įsigijo specialios paskirties įmonė „Cross financing company“. 

Bioversija 2024 04 26 m7

Pernai lapkritį skelbta, kad Italijos koncernas įsigijo po 15 proc. šių bendrovių akcijų. 

Italijos SAPI ir su ja susijos įmonės Europos Sąjungos bei Pietų Amerikos šalyse gamina bei parduoda itališkus maisto produktus, aliejų, surenka, tvarko ir perdirba gyvūninės bei negyvūninės kilmės šalutinius produktus, teikia odos dažymo, logistikos ir kt. paslaugas. 

Su „Imlitex Holdings“ susijusios įmonės užsiima didmenine prekyba žemės ūkio žaliavomis, didmenine ir mažmenine prekyba cheminėmis žaliavomis, kuru ir biokuru, įrengimais, kitais tarpiniais produktais, teikia apskaitos, informacinių technologijų, nekilnojamo turto valdymo paslaugas. 

„Duetra“ teikia verslo konsultavimo paslaugas, o su ja susijusios įmonės vykdo apgyvendinimo ir maitinimo, nekilnojamojo turto nuomos veiklą Marijampolėje.

Šaltinis: BNS
Gudinas -  23 06 14 + MU 2024

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Apklausa
Kaip vertinate dabartinę savo ūkio finansinę padėtį?
Visos apklausos