Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 A1 Basf 2024 04 09 / 2024 04 19 m1
Spaudos centras
Geriausiu Lietuvoje išrinktas Šiaulių bankas
Asociatyvi freepik.com nuotr.

Vilnius. Verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ geriausiu banku Lietuvoje išrinko Šiaulių banką, kuris šį apdovanojimą gavo trečią kartą.

Anot leidinio atstovų, šių metų apdovanojimus pelnė tie bankai, kurie atsižvelgė į klientų poreikius sudėtingose ​​finansų rinkose, o laimėtojai geriausiai atsižvelgė į greitai kintančius palūkanų normų scenarijus, sumaniai valdė turtą ir įsipareigojimus.

„Finansų rinkos pastaruoju metu aktyviai reaguoja į besikeičiančią ekonominę situaciją, tad toks tarptautinis apdovanojimas – svarbus ilgalaikių mūsų verslo sprendimų įvertinimas.

Bioversija 2024 04 15 m7

Ekonomistams svarstant apie pasaulio ekonomikos būklę, klientai ieško tvarių, saugių ir jų poreikius atitinkančių finansinių sprendimų ir partnerių.

„Global Finance“ ne tik įvertino kiekybinius rodiklius (turto augimą, pasiekiamumą, siūlomų sprendimų verslo plėtrai kiekį), bet ir atsižvelgė į rinkos atstovų nuomones. Tad toks įvertinimas ypač svarbus“, – teigė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Latvijoje geriausiu įvertintas „Citadele“ bankas, Estijoje – LHV. „Global Finance“ šiuos bankus įvertino Centrinės ir Rytų Europos šalių kategorijoje.

Rinkdami geriausius bankus, leidinio „Global Finance“ ekspertai atsižvelgė ir į pelningumo, produktų ir paslaugų inovacijų lygį, apklausė rinkos ir kredito reitingų analitikus, bankų konsultantus, kitus verslo atstovus.

Pasak „Global Finance“ įkūrėjo ir redaktoriaus Josepho D. Giarraputo, finansų rinkos iššūkiai šiuo metu daro didelę įtaką pasaulio ekonomikai.

„Bankų krizė JAV veikia ir kitus regionus, tad kaip niekada svarbu identifikuoti geriausius bankus pagal paslaugas, stabilumą ir institucinę patirtį. Šių metų geriausio banko apdovanojimai įvertino finansų institucijas, siūlančias plačiausią paslaugų spektrą ir patikimas, ilgalaikiams finansiniams santykiams, reikalingus sprendimus“, – sakė „Global Finance“ įkūrėjas.

Per atranką apklausti bankų atstovai, rinkos analitikai ir konsultantai iš viso pasaulio. Atrankas atlikę „Global Finance“ redaktoriai rėmėsi konsultacijomis su finansų įmonių atstovais, be to, bankai buvo raginami argumentuotai pagrįsti savo paraiškas.

Geriausiu 2022 m. Lietuvos banku Šiaulių banką išrinko ir Didžiosios Britanijos verslo dienraščio „The Financial Times“ leidžiamas žurnalas „The Banker“.

Šaltinis: BNS
  Gudinas - 23 06 14 + MU 2024

  (0)

  Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

  Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

  Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

  Apklausa
  Ko tikitės iš šiųmečio pasėlių deklaravimo?
  Visos apklausos