
Vilnius. Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) grūdais ir trąšomis prekiaujančiai įmonei „Scandagra Group“ skolina 30 mln. eurų.
Lėšos bus investuojamos į sistemą, padėsiančią ūkininkams stebėti ir kontroliuoti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją, taip pat tiekimo grandinės plėtrą ir ekologiškų grūdų įsigijimą iš Moldovos ir Ukrainos.
„Finansavimas leis ir toliau stiprinti ekologiškų grūdų verslą Baltijos šalyse“, – sakė „Scandagra Group“ vadovas Julius Puodžiuvelis.
Pasak ERPB, šia paskola bankas skatina nuo tradicinio ūkininkavimo pereiti prie ekologinio. „Paskola prisidės prie strategijos „nuo ūkio iki stalo“, kuria siekiama, kad iki 2030-ųjų 25 proc. Europos Sąjungos dirbamos žemės būtų ekologiška“, – rašoma ERPB pranešime.
Taip pat šia tema skaitykite
-
Ankštinių augalų perdirbimo įmonei – 1 mln. eurų žaliavoms įsigyti
2025-11-04 -
„Linas Agro“ gavo 50 mln. eurų apyvartiniam kapitalui
2025-11-03 -
Lietuviški anglies kreditai – užsieniečiams
2025-10-10
Skaitomiausios naujienos
-
Išmokų nematysi, jei gausi pensiją?
2025-10-17 -
Melagingos žinutės kaina: iš ūkininko lauko dingo 150 t bulvių
2025-10-21 -
Po didinamuoju stiklu – traktorių ir kitų žemės ūkio mašinų registracija
2025-10-09



(0)