Dimedium 22 05 01 Dimedium 22 05 01
Spaudos centras
„Ekoagros“ vadovas susirgo, bet bus atleistas

Vilnius. Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys penktadienį pasirašė įsakymą dėl už ekologiškų ūkių bei gamintojų sertifikavimą ir kontrolę atsakingos viešosios įstaigos „Ekoagros“ vadovo Gintauto Labanausko atleidimo, tačiau šiam susirgus, procesas kiek užtruks.  

G. Surplys „Ekoagros“ vadovą atšaukė nuo vasario 15 dienos. Tačiau sutartis pagal įstatymus nutraukiama po 2 savaičių nuo pranešimo įteikimo dienos.

„Jeigu dėl kokių nors priežasčių, pavyzdžiui, dėl laikino nedarbingumo, G. Labanauskas nepasirodys darbe ar vengs priimti pranešimą, ministerija imsis visų teisinių priemonių šioms kliūtims pašalinti“, – BNS pranešė ministerija.

Bioversija 22 02 02

Apie nedarbingumą, kurį turi iki vasario 6 dienos, BNS patvirtino pats G. Labanauskas. „Yra šiek tiek sveikatos problemų, bet, manau, tai laikina, susitvarkysiu“, – BNS sakė G. Labanauskas. 

G. Surplys praėjusią savaitę „Ekoagros“ vadovui pasiūlė trauktis, o apsispręsti jis turėjo iki šio ketvirtadienio. G. Labanauskui nesitraukiant, penktadienį G. Surplys planavo pats įteikti jam atleidimo lapelį.

Ministras teigia dėl „Ekoagros“ vadovo veiklos nuolat gaudavęs skundų, o jo kalbas apie galimą korupciją ministerijoje vadina „nešvaria savigynos akcija“.

G. Labanauskas sako, kad ekologinėje gamyboje galėjo būti sudaromos prielaidos naudoti chemikalus, dėl ko Lietuvos ekologinė produkcija praranda pasitikėjimą. 

BNS inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija
Apklausa
Ką manote apie rengiamą interpeliaciją žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui?
Visos apklausos