


Vilnius. Viktoro Kurganovo valdomai kepyklai „Biržų duona“ pradėjo vadovauti Andrius Kurganovas, iki šiol ėjęs vykdomojo direktoriaus pareigas.
Iki šiol įmonei vadovavo A. Kurganovo tėvas ir pagrindinis akcininkas V. Kurganovas, jis ir toliau dalyvaus įmonės veikloje, pranešė įmonė.
„Pastaruosius penkerius metus jau buvau atsakingas už svarbiausius įmonės sprendimus ir komandos subūrimą, tad perduodama pagrindinė rolė yra labiau simbolinė. Visgi oficialus vadovo statusas reiškia dar didesnę atsakomybę valdant šeimos verslą“, – pranešime teigė A. Kurganovas.
Prie šeimos verslo jis prisijungė 2003 metais, o 2018 metais tapo vykdomuoju direktoriumi.
A. Kurganovas pabrėžia, kad ir toliau koncentruosis į dvi pagrindines kryptis – gamins ir tieks gaminius šalies mažmeninės prekybos tinklams bei plės eksportą į kitas rinkas, taip pat vystys savo parduotuvių tinklą.
Kurganovų šeima „Biržų duoną“ įsigijo 2000 metais, kai nuo 1953 metų veikusią lietuviško kapitalo įmonę buvo nuspręsta privatizuoti.
Registrų centro duomenimis, V. Kurganovas valdo 98,25 proc. įmonės akcijų.
Taip pat šia tema skaitykite
-
„Akola group“ ketina investuoti į pašarų gamybos plėtrą
2025-09-12 -
Lukšių pieninę perka amerikietis verslininkas
2025-09-11 -
GPM lengvata – tik iš žemės ūkio gautoms pajamoms
2025-09-09
Skaitomiausios naujienos
-
Pakruojo r. oficialiai užfiksuotas žieminių kviečių rekordas
2025-08-25 -
Pakeisti išmokų dydžiai už 2024 m. deklaruotus plotus
2025-09-11 -
I. Hofmanas atskleidė, kas siūlė savą žmogų skirti ŽŪDC vadovu
2025-09-05
(0)