Basf 22 10 17 Egles sanatorija 2022 12 01
Spaudos centras
„AUGA group“ atsisakė apie 115 000 Eur valstybės paramos dėl COVID-19

„AUGA group“ atsisakė valstybės paramos, kurią sudarė kompensacijos už prastovas karantino metu bei pagalba pieno gamintojams, viso apie 115 000 Eur.

Šią savaitę „AUGA group“ grąžino bendrovės įmonių gautas subsidijas už prastovose buvusius darbuotojus. Užimtumo tarnybai bendrovė pervedė apie 15 000 Eur gautos kompensacijos.

Taip pat bendrovė jau anksčiau nusprendė nebesikreipti dėl valstybės pagalbos pieno gamintojams, kuriai paraiškos buvo teikiamos iki šių metų birželio 30 d. Pagal Žemės ūkio ministerijos nustatytas taisykles už vieną pieninę karvę mokama 77,8 Eur, tačiau vienam pieno gamintojui, įskaitant su juo susijusius ūkio subjektus, parama negali viršyti 100 000 Eur. „AUGA group“ atsisakė jai priklausančios maksimalios 100 000 Eur paramos sumos.

Bioversija 22 08 31

„Nusprendėme valstybei grąžinti pervestas kompensacijas ir nebesikreipti dėl papildomos paramos. Šį sprendimą priėmėme atsižvelgdami į tai, kad mūsų sektorius buvo bene mažiausiai paveiktas COVID-19 krizės Lietuvoje. Prisijungiame prie kitų atsakingų verslų, kurie grąžina valstybės paramą. Tikimės, kad šiuo pavyzdžiu paseks ir daugiau Lietuvos įmonių, o sugrįžę pinigai bus panaudoti ten, kur jų labiau reikia, likviduojant krizės padarinius bei skatinant šalies ekonomiką“, – sako „AUGA group“ Generalinis direktorius Kęstutis Juščius.

„AUGA group“ inf.

Gudinas - mobilioji apacia 21.03.14

(0)

Dėmesio! Atsakomybė už komentarų turinį tenka patiems komentuotojams.

Komentuokite atsakingai, gerbkite kitų nuomonę.

Norėdami parašyti savo nuomonę – prisijunkite.

Taip pat šia tema skaitykite
Skaitomiausios naujienos
Verslo informacija